Help for English

Seabase Delta

 

kod k missile byl přijat, ale nevím jak střelu použít ke zničení toho stožáru a to prkno nejde nijak vylomit ani vypáčit nebo vylomit dent. kleštěmi ani kladivem – nic jiného nemám, v té lodi je to hodně těžké a to už se ani netroufám zeptat na ten dalehohled.......

je tam napsané, že to prkno je přibité hřebíky. Co takhle ty hřebíky těmi kleštičkami VYTAHAT?

Sonya: Jestli jste zadala obě souřednice správně, raketa byla vystřelena. Ne? A pak stačí plavat k vraku lodi a podívat se, co je jinak.

Díky! Asi je čas jít spát :-)

prkno už mám i hřebíky, ale on psal jenom něco o potopení lodi a zrádcích kteří chodili po prknech, o těch hřebících psal dříve, před tím než jsem zadala ten kod asi…
byla raketa vystřelena, když byly souřadnice accepted nebo musím ještě něco udělat?… nezdá se mně, že by bylo v lodi něco jinak.........

Pokud jste zadala souřadnice správně, raketa byla vystřelena. Ostatně je to poznat i v té zaketové místnosti s počítačem. TIGER-FISH MISSILE je pak pryč.

Ako mám dostať z hlavne kanónu to čo tam je ? Neviem ako ďalej. 80 %

když skloníte hlaveň dolů, ono to samo vypadne. Budete to ale muset něčím vypáčit.

dala som turn the barrel, tilt the barrel a nemám hlaveň dole

Zkus: „Lever the cannon with the lenght“.

Jsem u toho posuvného pásu a snažím se vyzkratovat ten vypínač – zkouším to vidličkou, ale nedaří se.

…už se podařilo vyzkratovat :oops:

skúšala som lever the cannon with lenght, with screwdriver, with seesaw, with pincers a s kanónom to ani nehne

Tak jsem se právě dostala do výtahu, dala mu žvýkačku, ale nevím, co mu mám říct, aby jí zase vyplivnul a přilepil na to tlačítko… :?

Hurá, jsem ve 3. patře…-stick the button with gum- prošlo :-)

Adriana: Aha. Mně to s tím kanonem zabralo. A máš ten „length“?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.