Help for English

Seabase Delta

 

aha… pak se nedivte. EXTRACT something OUT není anglicky. Obyč člověk by to pochopil, ale naprogramovaný ‚člověk‘ ne.

Zkuste sloveso PULL sth OUT, nebo jen REMOVE sth apod. Nezapomeňte napsat ČÍM.

Jak otevřu ty heavy metal door? Když přehraju kazetu v místnosti před mikrofonem, tak sice slyším nějaký zvuk, že se dveře otvírají, když ale vejdu do dveří nalevo, tak jsou zavřené a nevím jak je otevřít.

dveře se otevřou jen když u mikrofonu hraje heavy metal. Když hrát přestane, zase se zavřou. Jak to tedy udělat?

Aha, díky, už jsem tam :-)

Můžete mi poradit jak odstřelit stěžeň? Zkoušela jsem shoot, blast off, hit …

zadáte souřadnice a je to.

jak mám vypáčit ten kanon??

nějakým dlouhým kusem dřeva

a kde ho mám vzít?? pokud myslíte ten stožár nebo co to je na té lodi tak vůbec nevím jak to mám zít nebo co s tím dělat… :oops:

zajeďte si do vyhlídkového dómu a podívejte se ven… nenapadne Vás způsob? Na jedné straně raketová základna, na druhé vrak s vyčnívajícím stěžněm.

no ale já když sem v té ponorce a chci zatáhnout tu páčku tak mi to píše: Shouldn't we stop the missile first? co s tím??

ovi08 : stožiar odstreľte zadaním súradníc do počítača, chodte späť na lod a vypáčte odstreleným stožiarom kanón, niečo vypadne, vezmite to a najdite hraci automat …

aha… :oops: díky to mě nenapadlo

stojím na houpačce.. co ted?

ovi08 :Napodobnite obsah hry, ktorú ste si zahrali na hracom automte … :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.