Help for English

Zařazení

 

Zdravím, při vstupním testu jsem byla zařazena jako elementary, i když jsem to čekala lepší. Po týdnu jsem na tom pořád stejně. Mám čekat, až mě program automaticky zařadí nebo si mám zařazení zvýšit sama?

Úroveň si mění uživatel sám, podle toho, co potřebuje.

Pokud pracujete s automatickými plány (https://www.englishme.cz/app/studyroom), tak se můžete orientovat podle výsledků. Když Vám přijde, že jsou testy a slovní zásoba příliš snadné a dosahujete dobrého skóre, klidně si úroveň v nastavení (https://www.englishme.cz/…tion-setting) zvedněte.
Naopak, pokud by Vám někdy přišla stávající úroveň příliš obtížná a skóre by bylo dlouhodobě příliš nízké, změňte si úroveň na nižší.
🙂

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hakuša vložený před 5 měsíci

Zdravím, při vstupním testu jsem byla zařazena jako elementary, i když jsem to čekala lepší. Po týdnu jsem na tom pořád stejně. Mám čekat, až mě program automaticky zařadí nebo si mám zařazení zvýšit sama?

Když jsem si dělala ten rozřazovací test, měla jsem tam dost zbytečných překlepů, a tak mě to automaticky hodilo do nízké úrovně. Tak jsem si nastavila úroveň o stupeň vyšší. (Ten první test jsem dělala na mobilu) Teď jsem si zkusila rozřazovací test na počítači, a samozřejmě mám úroveň, kterou jsem si nastavila. takže doporučuji nastavit podle potřeby.

Mám nastavenou úroveň, ve které zvládnu téměř bezchybně poslech. Gramatické testy nejvíce se třemi chybami. Ale mám ještě hodně nenaučenych slovíček. Když si dám vyšší úroveň, budou tam jiná slovíčka? Mám si ji zvednout, i když na stávající úrovni ještě všechno, tj slovíčka, neumím?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 24 dny

Mám nastavenou úroveň, ve které zvládnu téměř bezchybně poslech. Gramatické testy nejvíce se třemi chybami. Ale mám ještě hodně nenaučenych slovíček. Když si dám vyšší úroveň, budou tam jiná slovíčka? Mám si ji zvednout, i když na stávající úrovni ještě všechno, tj slovíčka, neumím?

To je běžná situace – ve zkoušení slovní zásoby dosahuje většina studentů nižšího skóre. V gramatice se totiž stačí naučit určitý jev a pak ho použít na celý test, kdežto v balíčku slovíček je každé jiné. 🙂
Klidně si zkuste úroveň zvednout. Hodně slovíček se překrývá přes dvě úrovně, takže Vás z nich bude aplikace stále zkoušet.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od naficka vložený před 24 dny

Mám nastavenou úroveň, ve které zvládnu téměř bezchybně poslech. Gramatické testy nejvíce se třemi chybami. Ale mám ještě hodně nenaučenych slovíček. Když si dám vyšší úroveň, budou tam jiná slovíčka? Mám si ji zvednout, i když na stávající úrovni ještě všechno, tj slovíčka, neumím?

Každá úroveň má přiděleno 500 slovíček, a pro každou úroveň platí, že se zobrazují slovíčka dané úrovně PLUS slovíčka o jednu úroveň nižší, tedy 500+500 slovíček. Pokud si tedy nastavíte vyšší úroveň, přihodí se vám do zkoušení dalších 500 slovíček a ty jednodušší zmizí, ale pravděpodobně je už máte naučené. Navíc samozřejmě změna nastavení úrovně neovlivní slovíčka, která jste si přidala do oblíbených. Z těch se také zkouší.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.