Help for English

Jak napsat příspěvek?

 

Ahoj,jak můžu vložit třeba test mebo kvíz??? Děkuji.

A co te vede k tomu ze to muzes udelat? :-)

rád bych se taky podělil, mám hodně cvičení testů atd. :-)

Samozřejmě to nejde, musíte oslovit nás přímo a domluvit se s námi. Budeme potřebovat vědět něco o Vás a vidět ukázky Vaší práce. Samozřejmě neumožňujeme u nás vydávat každému.

Dobrý den, nevíte nebo neumíte někdo vysvětlit tuto větu? You are driving much too fast. Please, slow down. Nemělo by tam být too much fast? Je to z testu a too much fast bylo hodnoceno jako špatná odpověď, správně bylo much too fast. Mockrát děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Susan098 vložený před 10 lety

Dobrý den, nevíte nebo neumíte někdo vysvětlit tuto větu? You are driving much too fast. Please, slow down. Nemělo by tam být too much fast? Je to z testu a too much fast bylo hodnoceno jako špatná odpověď, správně bylo much too fast. Mockrát děkuju

Použijte prosím help fórum ( http://www.helpforenglish.cz/…2-help-forum ) a založte v něm nové vlákno (např. s názvem too much fast vs much too fast ).

(je to pro přehlednost fóra, tam Vám někdo brzy odpoví  )

Dobrý den, potřebovala bych pomoc s odborným textem (článkem)na téma sport a výuka na prvním stupni ZŠ. Potřebovala bych nějaké stránky, kde to mám hledat a tak. Mám udělat 20 normo stran ve Wordu.(A4) Mohl by mi někdo poradit, jak na to? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Panda123 vložený před měsícem

Dobrý den, potřebovala bych pomoc s odborným textem (článkem)na téma sport a výuka na prvním stupni ZŠ. Potřebovala bych nějaké stránky, kde to mám hledat a tak. Mám udělat 20 normo stran ve Wordu.(A4) Mohl by mi někdo poradit, jak na to? Děkuji

Založte, prosím, nové vlákno zde:
https://www.helpforenglish.cz/…2-help-forum
(Klikněte na „Založit nové vlákno“.)

Tam Vám rád někdo poradí. 🙂

(Toto vlákno zamykám.)

 

Vlákno je zamčené. Nelze do něj přispívat.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.