Help for English

Který slovník ?

 

Nedávno jsem se vypravil do knihkupectví, že si konečně koupím pořádný výkladový slovník. Ale trochu jsem narazil. Výběr byl velký a nechtěl jsem se ukvapit (několik verzí stejného vydání atd..). Proto se obracím na Vás. Který byste mi doporučili ?

Longman Wordwise
Oxford Wordpower

a docela se mi líbil i Longman Language Activator (význam a užití slov v kontextu, předložky …).

Jestli s nimi máte nějaké zkušenosti, prosím podělte se o ně.

Aha .. tak tu trochu nefunguje řádkování.

S Longmanem nemám zkušenosti, ale Oxford Wordpower je opravdu výborný slovník pro studenty.

…take dobre vykladove slovniky jsou od Cambridge Press, Advanced Learner's Dic­tionary – ten je velmi dobry pro studenty, celkove Cambridge a Oxford slovniky jsou shledany temi nejlepsimi na trhu.
Velmi dobre, ne-li lepsi jsou pocitacove vykladove slovniky, hlavne od Oxford.

Dobrý den,
slyšel sem, že se prodávají slovníky ve kterých jsou vysvětlený rozdíly mezi slovy jako např.: seldom – rarely, soon – early, apod.
Mohl by jste mi prosím nějaký doporučit?

Dobry den. Chtela bych se zeptat jestli existuje slovnik. Vim ze existuji knizky(slovniky) kde jsou POUZE SLOVESA ve vsech tvarech, ale bohuzel jsem videla jen nemcinu a francouzstinu ale ne AJ. :-(

To Cortez: např. OXFORD WORDPOWER.

já mám taky Oxford Wordpower s cd a jsem s ním spokojená

Já mám Oxford Wordpower a Oxford Essential Dictionary a jsem moc taky spokojený.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.