Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

ano

a co se stalo?

celkem nic

ale no tak.

ale ja na to dojdu!

…ahoj, potřebuju ještě jednu radu – jsem u ohně, je noc, trochu hoří, udělala jsem kouř, přečetla knihu, dala povel flick the stick a pak wave a nic.....pročítala jsem si help fórum a myslím, že vše dělám ve správném pořadí ale na povel wave mi to píšeˇ, že nerozumí…76% (wave, wave the stick, wave with stick- nic :(

napište jen WAVE IT. Je tam nějaká chybka… asi.

super, díky moc… hra dokončena, doporučím všem svým žákům k procvičení commands :))

Skvělá hra, zvládla jsem ji dohrát za jeden den, ale bez pomoci z fóra by to asi nešlo. Teď se vrhnu na Seabase Deltu :)

Zdravím.. :)
Jsem u totemu a nevím, co dál.. :( Říká mi, že vidí něco třpytivého, ale že na to nedosáhne… Help me.. :(

udulinka : to trblietavé si vezmete, len ak Vás niečo donúti skákať. Musíte to nájsť. ( :-) )

aha.. no to mi moc nepomohlo.. :-D

jednoduše – nechte to na později.

Mám další problémek… Chtěla jsem si vzít rope.. Takže teď visím na stromě a nevím, co si počít.. :D

kdyžvylezete na strom, stačí odvázat.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.