Help for English

Forever young, Alphaville

 

V En se mi tato písnička líbí kupodivu více neč v Cz :-) , ale trochu mi vrtá hlavou jedna věc, a to je refrém. Víte někdo co se tam zpívá? Do you really want to live forever,........
Našel jsem 3 verze:
1)forever forever (ta se mi přece jen moc nezdá, protože mi přijde, že tam fakt zpívaj něco jinýho, ale kdo ví… 8-) )
2) forever and ever
3)forever, or never
nebo to možná bude něco úplně jinýho :-D (mě to příjde jak když tam slyším who never, ale sebe já nemůžu brát zrovna moc vážně :-) )

Zkoušel sis najít lyrics ? :)

jistě…tyhle verze mám hledaný jako lyrics, ale kde bych měl hledat oficiální…hmmmm..to asi v googlu nevykouzlím

podle mě je to „or never“… ve verzi od jay-z to je už slyšet dobře tak snad to maj stejný :D

edit: tak od jay-z tam teda je jednou „or never“ a pak zase „forever“ tak nevim

to: BornNaked. Dík. Tak jsem se ještě porozhlídnul po youtube (že mě to nenapadlo dřív) a často tu zpívají or never :-)
Jen nechápu, jak můžou vzniknout různý textový mutace jedný písničky.
Trochu mi to připomělo jednu z dřívejších superstar, kdy jeden cizinec zpíval českou písničku a očividně si nezkontroloval text toho, co bude zpívat..... :-D :-D :-D . Nevím, jestli si na to někdo vzpomínáte ale k tomu není slov (když si na to vzpomenu, ještě dneska...... :-D )

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.