Help for English

Co se děje na HFE

 

4. 3. 2011

Dnes se udála hlavní věc – s Petrem jsme dokončili nové uživatelské profily. Vše by již mělo běžet a jak má a Vy už si můžete své nové profily začít vyplňovat.

Myslím, že je to poměrně zásadní inovace a snad se Vám bude líbit. Sice to zabere trochu času a bude Vás to trochu úsilí stát, ale určitě to bude stát za to.

Až budete mít (pečlivě) vyplněno, dejte nám vědět prostřednictvím vlákna ve fóru, které jsem pro to vytvořil.

Těším se, až se s Vámi lépe seznámím.

5. 3. 2011

Víkendové odpočívání narušovalo jen pročítání nových profilů, které jste si během dne vytvářeli. Ohlasy jsou zatím spíše pozitivní, z čeho mám radost.

Přidal jsem několik okruhů slovní zásoby z učebnice Objective CAE. Samozřejmě se tím zase rozrostl slovník.

Vyměnil jsem anketu… tentokráte mě zajímá, jak se dovídáte o nových článcích na HFE.

6. 3. 2011

Weekend break.

7. 3. 2011

Dnes mě vykolejil celodenní výpadek internetu… někde překopli telefonní kabel a celý den se vrtali v zemi… ale naštěstí okolo páté internet zase běžel a já se mohl věnovat HFE.

Na hlavní stránce si určitě všimnete hned několika novinek, nově vydaných článků. Netřeba komentovat, přečtěte si je.

Od jazykové školy EVC jsem dnes dostal příjemnou informaci. Pamatujete, jak kdysi probíhaly velké seriálové soutěže v listopadu? Jednu takovou uspořádáme i v dubnu! Bude se soutěžit o deset seriálů (právě jsem je vybral a objednal)! Ještě předtím nás ale čeká březnová seriálová soutěž a březnová soutěž o zkoušku FCE zadarmo! Vše sponzoruje Evropské vzdělávací centrum.

Jinak dále sleduju Vaše profily. Moc nás to s Petrem baví a jsme rádi, že Vás inovace zaujala. Petr dnes na profilech ladil drobné nedostatky technického rázu.

8. 3. 2011

Dnes jen pár drobností. Jednou z nich je např. vyhlášení tří výherců učebnice OXFORD WORD SKILLS. Přibyl taky jeden Czenglish alert. Jinak nic moc… den byl méně plodný, než jsem očekával.

9. 3. 2011

Přidal jsem článek o soutěži o Cambridge zkoušku zdarma. Pokud plánujete FCE, CAE či BEC nebo jinou zkoušku, zkuste si ji vystřelit zadarmo!

Připravil jsem březnovou seriálovou soutěž a vytvořil k ní banner. Info o soutěži se objeví co nevidět (zítra či pozítří) na hlavní stránce.

Vydal jsem jeden Czenglish alert a prováděl drobné každodenní úkony spojené s HFE – odpovědi na komentáře, soukromé zprávy, mazání nevhodných komentářů, opravy drobných překlepů apod.

10. 3. 2011

Přidal jsem článek o soutěži o seriál THE SIMPSONS na DVD. I tuto soutěž sponzoruje Evropské vzdělávací centrum. Nezapomeňte, že začínáme 15. března, opět půjde o soutěž, kde je potřeba chodit na stránky každý den. Nenechte si tedy začátek ujít.

Jinak spíše jen pár drobností.

11. 3. 2011

Zveřejnil jsem poslední otázku do soutěže s A. C. Clarkem. Odpovědi se posílají do zítřka, v neděli vyhlásím vítěze!

Další Czenglish alert visí na hlavní stránce.

Toto jsem naštěstí stihl brzy ráno, zbytek dne jsem trávil v práci nebo na cestách. Pokračování tedy příště.

12. 3. 2011

Nestíhám ani psát své denní zprávy. Tak s časovým odstupem… V sobotu jsem vydal recenzi na řadu zjednodušené četby od nakl. BLACK CAT PUBLISHING. Jsou to moc pěkné knížky a vřele doporučuju – obzvlášť když teď na EB probíhá akce 2+1 zdarma.

13. 3. 2011

Rozhodl jsem se, že o víkendech trochu uberu a budu dělat jen věci nezbytně nutné. Dnes jsem tedy pouze vyhodnotil soutěž s A. C. Clarkem a tím končím. Zítra je taky den…

14. 3. 2011

měl jsem sice pravdu, dnes byl taky den, ale bohužel plně naplněný… nějak se nakupily povinnosti netýkající se HFE, zdá se, že tedy budu muset aktivitu tady na stránkách v nejbližším týdnu tak trochu omezit.

Soutěž se Simpsnovými jsem spustil, můžete se pustit do soutěžení! Ať vyhraje ten nejlepší. :-)

15. 3. 2011

Nic, nic, zase nic. Jen jsem přidal novou otázku do sloutěže a ukázalo se, že špatně, animace nefungovala, jak má.

Roman zato vydal über článek o cestování letadlem.

16. 3. 2011

Pracuji na novém testíku pro Uppery, ale vydaný bude až asi v pátek.

Vydal jsem nový Czenglish alert, snad se mi podaří vymýtit zase jednu chybku z repertoáru českých studentů.

Nová otázka týkající se Simpsnů už visí na netu.

17. 3. 2011

Pár drobnůstek:

– nový test pro Uppery je online
- vyhlásil jsem vítěze soutěže o Cambridge zkoušku zdarma
- nová otázka na simpsonovi je už na netu
- Englishbooks day je 18. 3. Využijte slevy, která je speciálně pro naše stránky v jeden den měsíci…a ten den je tu!
- Petr pracuje na drobných leč žádoucích úpravách Word Manageru. Záplata s novými prvky bude brzy ke stažení.
-Czenglish alert jsem dnes nestihl, bude zítra.

18. 3. 2011

– Proběhl Englishbooks day, snad jste si objednali vše, co jste potřebovali.

– vydal jsem další, třináctý Czenglish alert. A stále je o čem psát. :-)

– začal jsem připavovat novou soutěž s Englishbooks.cz. Budete v ní moci vyhrát zajímavé knížky! Soutěž by měla začít po víkendu.

– domlouvám spolupráci s jedním zajímavým rodilým mluvčím… jestli z našich nápadů nějaký projekt vzejde, to se uvidí. Vypadá to ale slibně. Jen prozradím, že se jedná o autora jedné z povídek na našem webu (Ponk VonSydow) a autora asi čtyř knih, které jsou k dostání na Amazon.com.

Pěkný víkend!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.