Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

To Mr.Cool – nakrmte koně, švihněte otěžemi a švihejte, dokud Vás indiáni nechytí, pak už jen otevřete oči a můžete pokračovat. (flick the reins) :-)

Lucie měla na mysli asi hru Seabase Delta. V Apačích se musí nejprve dojet do osady autéct ze stanu… pak už je ovládání klasickými světovými stranami.

jo, jo, celou dobu píšu o Seabase Delta.

Jo , zapoměl jsem Vám poděkovat :-D
Děkuji Vám

jak můžu odplout s kánoí? Pokaždé spadnu do tmy a proberu se u vodopádu

Prosím o radu…u Ten Little Indians jsem neměla problém, úspěšně, celkem brzy jsem dohrála, ale u této hry jsem se zasekla již v teepee…poslouchám indiána, ale netuším jak využít to, o čem zpívá..nějaká rada? Jinak také navštěvuji přípravné kurzy na UPCE, jsou skvělé !!!

lulu-lulu dress white blanket

Änchen: Na kanoi potřebujete dlouhou větev, tou budete pádlovat na druhý břeh. Větev roste na stromě za městem.

lulu-lulu: Ta písnička, co zpívá, je o té jediné věci, které se takový Apač bojí, a to o velkém bílém duchovi. Převlečte se za ducha (přehoďte si přikrývku přes hlavu). :-)

Jsem rád, že se Vám moje kurzy na UPCE líbí. :-) Snad se budeme příští rok potkávat. Ale abyste pak nelitovala. :-)

no jasně, já zkoušela vytvoř ze sebe ducha, udělej ducha, hoď na sebe deku, ale obléknout si ji mě nenapadlo.. :-D moc díky Ännchen i Markovi…a k tomu příštímu roku – už se bojím… :oops:

tak jsem se snažila obléknout a nejde to :?

např. PUT ON THE BLANKET, PUT THE BLANKET OVER YOUR HEAD, WEAR THE BLANKET apod.

jo, už to je :-D moc díky

Dobrý den,
můžete prosím naznačit, jak zahnat aligátora. Nějak se nemůžu hnout dál.
Děkuji

Ukažte mu něco, co mu nažene strach. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.