Help for English

Kde se kvalitne naučit na VŠ angličtinu?

 

Dost by mne zajímalo, kde se dá dobře na vysoké studovat angličtina, pokud možno ne v denním studiu a v ČR. Abych uměl třeba tak dobře jako Marek Vít. Je nejlepší ta škola v Pardubicích?
Na PedF UK v Praze se mi opravdu nějak nechce … máte s tímto ústavem také třeba někdo pozitivní zkušenost?
Díky moc všem!
Termín přihlášek je konec února, tak se probouzím :)

Univerzita Pardubice rozhodně není nejlepší. :-D

Kdo a kde naučil Marka Víta tak dobře anglicky? To on sám? :?:

Nejvíc práce na své angličtině VŽDYCKY musí udělat člověk sám. Co jsem se kdy naučil od učitelů je jen malinký zlomek toho všeho.

Omluva za double-posting. Diky za potvrzenou pravdu, Marku!
Jen bych se rád optal, zdali nějaká vejška tady nemůže pomoci, dodat ten zlomek, i malinkatý … abych také se dobře dostal k tomu dalšímu.

Pomoct může myslím každá vejška – Praha, Brno, Olomouc, Pardubice........ atd atd. Jestli někde mají dálkové studium, to nevím.

Ale taky to může být soukromý učitel nebo kurz, tam je ale potřeba vybírat opravdu pečlivě.

(zase se mi to tu zobrazuje podruhé)

Díky za názory! Jak ale dobře vybrat lektora, to je i o štěstí, myslím …

Přesně tak, co se člověk nenaučí sám.....

Rozhodně bych neplatil nějakým špičkovým lektorům(except of you)
4000Kč za měsíc, když se víc člověk naučí z pobytu někde v cizině, teda nesmí se vám stát co mé kamarádce,která jela do Anglie dělat au-pair aby si procvičila angličtinu a dostala se do rodiny pákistánce,takže se paradoxně naučila víc tu jejich řeč než anglicky.Důležitá je také konverzace jelikož můžete znát víc pouček než nějaký ind, který bude třeba dělat dva zápory apod. ,ale vy budete mluvit lám a ně, zatímco on se bude mluvit velice plynně, a k tomu je samozřejmě nutné mít velkou slovní zásobu a angličtina je jazyk živý a vznikají stále nové významy již zažitých slov, například s příchodem počítačů atd.

Marku a nechcete si na váš TO DO LIST přidat i článek o vás? Jak jste se anglicky naučil, co všechno jste pro to udělal, jaké materiály jste používal… :-D

To by se mi také líbilo :)

Možná. :-)

Díky za naději, to bude ta naše vysoká škola a pečlivě vybraný lektor :-D

Tomashi,
angličtina se „kombinovaně“ dá studovat:
v Ostravě (angličtina ve sféře podnikání) 1 x týdně, přijímačky jsou jen z jazyka
v Brně (lektorství cizích jazyků) příjímačky jsou z TSP a jazyka, 1 x za 14 dní
a nakonec Opava (angličtina pro školkou praxi), přijímačky jsou z jazyka, výuka probíhá 1×14 dní.
Třeba se někde potkáme :-)

Omlouvám se za překlepy, snad se v tom vyznáš :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.