Help for English

Kde se kvalitne naučit na VŠ angličtinu?

 

Jo, cosi se mi objevilo:

http://www.ped.muni.cz/…a2bp_laj.htm

To vypadá slušně, N.Vojtkovou jsem jednou zažil na semináři, kvalita :)

Jsem to celé prošel, program tam v Brně je výborný, zdá se … Jen akreditaci mají do května 2008. Snad to prodlouží :)

Potrebovala bych poradit ohledne vyberu VŠ,jsem studentkou v prvnim rocniku v Ostrave a rada bych studovala jeste anglictinu,muzete mi pls poradit,kde se da anglictina studovat jednooborově,di­ky moc

Na Ostravské Univerzitě obor „Angličtina ve sféře podnikání“ – bakalářské studium

Brain:jj,deku­ji,koukala jsem na to,ty to studujes?ten přijímací test se mi moc nelibi.

To AdisAbeba: Já ne, ale můj syn ji vloni dostudoval. Nechtěl učitelský obor ani čistou filologii (dle něj zbytečné teoretické pitvání jazyka :-) ), takže nakonec padla volba na tuto školu.
Součástí studia byl i druhý cizí jazyk, ekonomie, čeština pro překladatelství apod., takže docela i praktické věci.
Jak vypadaly přijímací testy před těmi 4 roky, už nevím, mohlo se to změnit. Jen si pamatuji, že při přijímačkách byl hodně dán důraz na konverzační schopnosti. Takže stačilo projít písemným sítem a pak už to asi „okecal“. :-D
Přeji hodně štěstí, ať už bude tvá volba jakákoliv.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.