Help for English

zásuvky ve Velké Británii

 

jasně že je :-)

To o čem jsem mluvil a asi i řada ostatních tady zmiňuje je sada asi 4–5 redukcí – slonová kost, zastrkané do sebe, obvykle od fy Hama. Každá z těch redukcí je asi na 10zemí…
V Anglii nepřipojíte kabel s kulatou zástrčkou (obsahuje nulák). Ve většině případů i bez redukce a násilí připojíte ploché koncovky bez nuláku se dvěma piny – holící strojek, mobil atd… Ve vyjímečných případech nezapojíte ani ty, protože dirky jsou zakryty…
Dcera jela vybavena redukcí, z cca 20různých míst musela redukci použít pro mobil asi 3× a zbytek ho nabila i bez redukce. Takže adaptér je jistota, větší spotřebiče bez něj nepřipojíte určitě, menší na 80% ano…
Pro ty co chtějí strkat cosi do zásuvky aby odkryli dirky dávám radu dobrého cestovního pojištění a zejména položka převoz ostatků by neměla být opomenuta :-D

tak ja to vyresil stylem ze jsem si privezl z domu z cech prodluzovacku s tim jak ma na konci asi tri zdirky,konec co se strka do zasuvky jsem urezal a koupil jsem si anglickou asi kolem 1 pounds pripojil tri dratky a je to hlavne spravne zapojit zemeni ,fazi a nulak tod vse

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.