Help for English

Word transformation intermediate+

 

Ahoj muze mi nekdo vysvetlit tyto pripady? moje odpovedi jsou vzdy primo ve vete a nejsou dobre ale spravne odpovedi zamerne uvadet nebudu :) dik za vase napady a vysvetleni co a proc byste pouzily..

1)We demanded to see the hotel manager to make our complaint.
SEEING
We .....requested seeing...... the hotel manager to make our complaint.

2)The boss wouldn't object to you going early today.
OBJECTION
The boss would not .....have an objection that… you going early today.

3}The union claims its members will only return to work if the company agrees to a meeting.
NOT
The union claims its members will …not return to work till… the company agrees to a meeting.

  1. insisted on seeing

    Ta 3. mi přijde dobře, nevím :)

  1. have ANY objection TO
    1. můžeš nechat klidně until

2 Johnie:

proc have ANY objection ? neni to stejnej vyznam jako have an objection?

to samy till vs until..je to ne?..hovorove mi prijde ze se pouziva vic till..

TAK SPRAVNE ODPOVEDI!

1) insisted on seeing
2) have an objection to
3) not return to work unless

A co to until/ till u té 3. Mě se to tam líbí :)

To neuznalo. Ono kdyz si tu vetu prectu tak vyznam je Unie tvrdi ze jeji clenove se vrati do prace pouze kdyz spolecnost svoli k jednani.

A ten opis je: Unie tvrdi ze jeji clenove se nevrati do prace pokud spolecnost nesvolí k jednání. Čili pokud nesvoli k jednani = unless the company blablabla

Podle me by slo i dokud a vyznam by zustal stejnej

Nevim, je to spis takovy slovickareni nez 100% jasna vec. Me tam taky to till /until logicky pasuje.Bylo to v testu na FCE

toto mi nikdy velmi neslo :-(
Until – till je casova spojka
unless- podmienka

austin: Jo, promiň, to by muselo bejt objections, ale v zadání je to v jednotnym

eviska83: A jo, ta podmínka mě taky mohla napadnout sakra…jsem blbec:-) let's blame it on the holidays

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.