Help for English

Audioknihy - zjednodušená četba. Kde je najít ?

 

Ahoj,

brouzdám už asi půl dne po internetu a nemohu najít žádný zdroj, kde bych mohl najít volně ke stažení zjednodušené audioknihy.
Můžete mi prosím napsat nějaký zdroj ?

Pokud o žádných nevíte, tak alespoň nějaké odkazy na audioknihy, prosím.

Našel jsem http://www.audiobooksforfree.com/ ale tam jsou knihy ke stažení pouze do určité, dost mizerné kvality.
Ostatní jsou placené :(

Díky za tipy !!!

Myslím, že stejně jako další kvalitní produkty, audioknihy pro studenty se prostě kupují a nestahují. Navštivte cizojazyčné knihkupectví a vybírejte.

S tím samozřejmě souhlasím, ale na druhou stranu, když existují tísíce volně dostupných i šiřitelných audioknih, které máte okamžitě stažené, tak je škoda toho nevyužít – viz například LibriVox.
Bohužel ale nenabízejí knihy ,,zjednodušené,, :-(

Právě, zjednodušené knihy se vytváří přímo pro studenty. Publikují je kvalitní nakladatelství, lidé, kteří rozumí procesu učení a proto materiály vytváří tak, aby byly pro studenty co nejpřínosnější. Pečlivě vybírají slovní zásobu pro danou úroveň atd. Takové produkty samozřejmě na web ke stažení nikdo nedává.

Děkuji.
Marku já Vám rozumím. Nechci se nikterak vyhýbat kvalitním knihám. Ba naopak. Mám jich nakoupeno tucty.
Bohužel jsem ale nikde na tomto skvělém portálu nenašel jedinou zmínku o možnosti ,,legálního,, poslouhání nebo stažení těchto knih. A to jich po světě legálně existují tisíce.
Proto jsem svůj dotaz považoval za přínosný, i pro ostatní.

Možná by se ujala i myšlenka, nějakou tu knihu namluvit a nahrát zde na portálu ?
Vždyť jsou zde stovky, ne-li tisíce začínajících…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.