Help for English

Rozřazovací testy na SŠ

 

Ahoj, nemáte někdo s tím zkušenisti? V úterý píšem tyto testy a budem se dělit na horší a lepší…jen by mě zajímalo, jak to probíha a jak jsou náročné…vím,že je to na každé škole jiné…zajímalo by mě jestli se třeba test skládá i s poslechu nebo jde čistě o gramatiku apod.
Předem díky moc :-D

Už jen podle toho, že jsi sem napsal a jevíš o to zájem, se nebojím, že bys nepatřil do té lepší skupiny :)

Navíc tohle se bude lisit skola od skoly, takze to nelze takhle obecne rict.

Průběh (úkoly rozřazovacího testu na SŠ byl
5minutový poslech (2×) a doplňovaní informací z poslechu (asi 10 bodů, dle našeho studenta „poslech nebyl těžký“)
gramatický test (časy minulý, přítomný, předpřítomný, předminulý, členy …
spojování slovních výrazů stejného významu ze dvou sloupců
napsat krátký vzkaz dle zadání (omluva, nový návrh termínu), s omezeným počtem slov.

Náš student se dostal do 1. skupiny, tak přejeme, aby ti test dobře dopadl a dostal ses taky do lepší skupiny.
8-)

jee,děkuji za info :-D Moc tomu nevěřím na základce jsem toho moc z angličtiny neudělali :-( tak jsem byl spíše samouk a svoji úroveň odhaduji něco mezi A1 a A2 a to si myslím,že stačit nebude… :oops:

Dcera to taky v prváku na gymplu dělala. Na ZŚ měli jen bídnou ang a tak se dostala do lepších jen s odřenýma ušima.. skoro na čestné slovo a aby ty skupiny byly zhruba stejné… Prožila prvák v naprostém stresu, často ani nevěděla o čem je řeč (většina lidí tam byla z jazykovek) ale ta lepší skupina jí táhla nahoru a druhák už byl lepší a zbývající dva roky už držela krok.. a teď udělala přijímačky na vše z eng v pohodě… Bylo zajímavé, jak se na tom gymplu ještě více rozevíraly nůžky mezi lepší a slabší skupinou. Ve čtvrťáku ta slabší skupina brala věci co jsou tady v kursu pro začátečníky… Takže určitě do lepších, přetrpět si peklo ale potáhnou Tě nahoru…

To Luted:
Jaké byly testy? Pomohly informace na fóru?

Tak dnes jsem se dozvěděl výsledky dostal jsem se do té lepší skupiny :-D ale musím se přiznat, že to bylo na hraně :-D
Informace pomohly díky všem! A bez těchto stránek bych se určitě do té lepší skupiny nedostal…díky :-)

Gratulujeme :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.