Help for English

Practical English Usage - BEST OF

 

Recenze zde již je, ale myslím, že knížce se nedostává zasloužené úcty. Sám jsem si ji koupil až před třemi dny. Had I bought it earlier…

Je totiž naprosto, opakuji naprosto perfektní. Opravdová bibla anglické gramatiky. Vše super, Marek-Vít-like vysvětleno. Fakt pecka. Tak nadšen jsem zatím z žádného anglického materiálu mimo HFE nebyl. Je to opravdu všechno, do nejmenších detailů, jednodušše vysvětleno.

A cena? 300Kč. To je naprosto nic.
pro B1-B2 a víc naprostá, naprostá povinnost
Neváhejte a kupujte!!!

tak jsem si jí sehnal jen kvůli tomu co jsi tu napsal)) z prvního pohledu jsem trochu rozpačitej, zvláštní zpracování, ale dám tomu šanci. Spíš se mi to zdá jako takovej ujištovací materiál, když si člověk neni jistej,tak nakoukne. Na nějaký učení nevim nevim. Ale zatim je brzo hodnotit:)

Battlefield: hezky jsi to vyjádřil :-) Také oceňuji věcnost, názornost a výborné příkladové věty. Je tam krásně vidět jak vše souvisí se vším :-)
Neví někdo: vychází tady tyto knihy z PEU?
http://www.englishbooks.cz/…-cd-rom.html

Battlefield: Moc nechápu, jak jsi mohl přežít bez PEU tak dlouho :-)

Jan Kraus: Přesně, bez PEU složit CAE, dobrý výkon:-)
AlfonsPlasil: Tak není to knížka na procházení od začátku do konce. Já bych ji charakterizoval jako knížku na „vychytávky“. Ať otevřete kteroukoli random stránku, téměř vždy se něco přiučíte.
jarmi1: Nevím.

v slozeni cae bez peu nevidim problem. takovy roman298 mel cae drive nez vykladovy slovnik :)

to Johnie: Tato věta se mi moc líbí: Ať otevřete kteroukoli random stránku, téměř vždy se něco přiučíte. That's damn right!

Fakt jsem nevěřil, že se dá anglická gramatika tak dobře vysvětlit někým jiným něž pan Vítem a Svozílkem :-).

to Battlefield: Díky vašemu doporučení jsem si tuto knihu pučila.
Čím dýl jí pročítám tím víc se mi líbí. Takovou učebnici bych potřebovala. Hned po výplatě si ji koupím. :-)

Čím víc si ji pročítám já, tím víc si uvědomuji kolik toho ještě nevím. :-)

Člověk by si řekl, že po více než týdnu užívání to prvotní nadšení opadne. Ale ono ne!
Přesně ty věci, nad kterými přemýšlím, jestli to nemůže být i jinak, jestli je v tom nějaký rozdíl ve významu jsou tu perfekně vysvětlené.
Prostě pecka!

Suhlas se vším. PEU je zatím ta nejlepší kniha ohledně angličtiny, co jsem si koupil.

Našla jsem 3 různé knížky s tímto názvem (na EnglishBoos). Prosím, která to je?

To Leiah: PEU má několik provedení: dvojbarva, čtyřbarva, brožované, vázané… liší se cenou. Sama mám tuto variantu – brožovaná, barevná, cca 670 Kč. Když koupíte tu nejlevnější (brožovaná, dvojbarva), neuděláte chybu. Záleží na Vás.

Já jsem koupil tu nejlevnější a jak vidíte, tak jsem chybu nedělal :-).
Co je hlavní, že všechny mají stejný obsah. Tedy možná v těch za 600 je přidán oddíl se slangem, ale tím si jistý nejsem.

Battlefield: Nevím, jestli i slang jako takový, ale určitě swear words.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.