Help for English

Jak používat burzu učebnic

 

V tomto tématu diskuse můžete nabízet či poptávat použité učebnice a materiály. Svůj inzerát pojmenujte vždy příznačně, např.:
Nabízím ENGLISH GRAMMAR IN USE
nebo
Koupím výkladový slovník OXFORD

Do textu inzerátu potom popište co nejblíže o jakou knihu se jedná, v jakém je stavu, podmínky dodání, cena atd atd.

Až nebude inzerát aktuální, oznamte to v inzerátu, já ho smažu, Staré inzeráty (např. 2 měsíce) budu promazávat automaticky.

Své dotazy na kupující/prodá­vající můžete umístit do diskuse u každého inzerátu, nebo pomocí soukromých zpráv.

Prodej zboží na této burze je pouze záležitostí prodávajícího a kupujícího . Provozovatel webových stránek www.helpforenglish.cz nenese žádnou zodpovědnost za škody , které prodávajícímu/ku­pujícímu mohou vzniknout v důsledku prodeje či koupě knih a jiného zboží prostřednictvím této burzy.

Oóó, to byla rychlost.
Teď jen doufejme, že se to ujme.
Díky.

Nejlépe se to ujme, když někdo, kdo ví jak, zadá první inzerát. :-)

Navrhuji dát Burza učebnic tam někde jako rubriku do Hlavního menu. Jinak tam budou chodit jen lidi, co se o ní dozvědí z jediného článku a z dojmů uživatelů.

Třeba pod položku Diskusní fórum …

Je mi jasné, že se čeká, zdali se to ujme:)

Ať se daří!

nevíte, prosím někdo, jaký je rozdíl mezi new headway elementary a new headway elementary third edition?

každá je trochu jiná. Oni mají už dokonce čtvrtou edici myslím. To aby se to lidem pletlo.

prosím nešlo by rozdělit nabídku a poptávku? jestli ne je mi jedno proč nevysvětlujte mi to.

Prodám učebnici „Market Leader“ 2 x od David Cotton, David Falvey a Simon Kent. Levně

jaymez: Proč to píšete sem?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.