Help for English

Slovna zasoba /aktivne použivanie

 

Zdravím, potrebujem by som poradiť ohľadom ako sa naučiť nové slovíčka a nielen ich vedieť ale zaćať ich aj aktivne používať. Ten starý známy spôsob učiť sa iba slovičko po slovičku a preklad mi moc nejde, úprimne ani ma to moc nebavi.
A potom je tam dalši problem ako niektore slovička poznam viem ich význam ak napriklad čitam nejaky članok ale keď ich chcem použiť pri rozpravai nikdy ma nenapadnu.Možte mi niekto poradiť aj k tomu učeniu slovičiek a potom ako ich aktivne zapajať do môjho prejavu či to potrebuje všetko čas aby sa to uležalo v hlave :O.Nad tým naberaním new words som rozmyšlal aj nad Word Manager ale neviem, nemam skusenosti z programom takeho typu.....
Diky za každu radu…Prajem pekný deň.

CarloS1 diky moc, aj keď trošku vyzeram ako lazy že som si to nenašiel sam keď to je tu na helpforenglish ale nejak som nad tym nerozmyšlal :D diky moc idem to hneď čeknuť všetko …

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.