Help for English

Rada

 

8.How.........now? Better than before?
A,do you feel
B,you are feeling

vím, že je to A, ale proč hlavně.Díky :)

jak víte že je to A a ne B? :-)

Dobrý den, tak nejpovolanější :-) Abych byl upřímný, tak pouze na základě klíče. Ale dokážu si představit obě variaty. Now mě mírně tlačí k průběhu, ale zase proč ne přitomnost. Dilema sobotního večera :D

obě varianty jsou naprosto OK. :-)

Takže to mám považovat za špatný test? Nerozumím, co mám tedy v takovém případě vybrat? Nevíte. Jasně řečeno, pouze jedna správně, tak jsem zmaten. A mohu říct, že jsem měl nervy proč nejdou obě. Děkuji

asi špatný test… odkud ho máte?

Mluvíme-li o to, jak se člověk cítí v daný moment, lze použít jak prostý, tak průběhový čas. I FEEL GREAT, I'M FEELING GREAT. How do you feel / how are you feeling?

Viz např. Michael Swan, kapitola 202.

chtěl bych se vám veřejně omluvit. Obtěžoval jsem zbytečně. Je tam špatný slovosled. How you are… omlouvám se. :-(

poradil mi to jeden z uživatelů, neni to má zásluha.Bych rád dodal :)

to se povedlo. :-)

To ano,omlouvám se ještě jednou :)

Dobrý den, měla bych na Vás malou prosbu. Hledala jsem v jedné knížce, ale bohužel nenašla. Jak se řekne:,,Ne nadarmo se říká, kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem!´´
Já našlo jenom toto – How many languages can you speak, so many times you are…ale to se mi nezdá. Děkuji mnohokrát za odpověď. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.