Help for English

Jak smazat profil

 

Poradil by mi,prosím,někdo,jak smazat profil.Potřebovala bych novou statistiku testů.

Kvůli té statistice jsem se už na to taky kdysi ptala. Zatím nelze. Jedině vytvořit nový profil. Mám zvláštní profil pouze na testy.

:-) Asi bychom mohli nějaký reset vytvořit.

:-) :-) :-) to bych bral :-D Stydím se totiž za výsledky z upper-intermediate, kdy jsem ani neveděl, co dělám :-D

Jak mohu smazat svuj profil z tohoto webu nechci tu byt a nechci mit zde svuj profil , myslim si ze na kazdym webu , kde je mozne se zaregistrovat by melo byt i smazat ucet !!! ??

to seqwence: mam stejný problém ;-) taky se za ně stydím,ale zas mi ukazují jak se to zlepšuje ;-)

zadychladislav: stačí přece napsat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 12 lety

zadychladislav: stačí přece napsat.

Napsat komu? Jsou zde alespoň nějaké instrukce pro uživatele, kteří si přejí smazat svůj profil? Přeji si smazat svůj profil na Help For English. Předem děkuji za odpověď.

Smazání profilu je složitá věc, jsou zde příspěvky a komentáře, na které třeba reagují jiní uživatelé apod. Jednoduché smazání celého uživatele není prostě možné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Smazání profilu je složitá věc, jsou zde příspěvky a komentáře, na které třeba reagují jiní uživatelé apod. Jednoduché smazání celého uživatele není prostě možné.

Napsal jste jasně, že stačí přece napsat. Pokud stačí jenom napsat, není již podstatné pro uživatele, jestli je to pro vás složité nebo ne. Prosím smazat můj profil. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.