Help for English

Cíl: úroveň C1

 

Ahoj všem, jistě že to v nějakém fóru najít mohu,ale nechci je pročítat všechny.Chtěl bych poprosit všechny angličtináře úrovně B2 a vyšších (nejlépe absolventů cambridge ESOL zkoušek) zda by mi ze své zkušenosti věnovali pár rad.Jaké materiály pro vás byli nejpřínosnější,co jste shledávali nejnáročnější v přechodu z B2 úrovně na C1,kolik vám to zabralo času apod?Uvítám každý příspěvek.Sám jsem někde k úrovni B2,ale i přes absolvované FCE si tím nejsem tak úplně jist.Děkuji

Jedná se mi samozřejmě o dosažení úrovně v souvislosti s certifikátem CAE.

děkuji, pár otázek mi to zodpovědělo,ale úplně moudrý z toho ještě nejsem,bylo by to spíše na diskuzi se zkušeným angličtinářem,snad se někdo ozve ;-)

ten prvni prispevek jako kdybych psala ja :)) jinak diky za odpoved u predchoziho tematu (FCE 06) ;)

na forech jsem nováček,to se podá :-))

nee, ja to myslela jako ze mi mluvis z duse :-D

jo jo,tenhle přechod je ze všech nejtěžší,aspon se to říká,tak člověk hledá,poptává,o­travuje ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.