Help for English

Aky dalsi jazyk si vybrat?

 

Ahojte. Viem, ze je to hlupe, ale neviem sa rozhodnut pre dalsi jazyk. Dala som si prihlasku na VS na anglinu, ale chcem sa naucit este nejeky iny jayzyk a neviem si vybrat. Mala som sice na gymplu neminu, ale ten jazyk sa mi nejak nepaci. no, ked tak uvazujem som ochotna sa ho v pohode ucit ak mi bude v zivote osozny viac ako ktorykolvek iny jazyk.A rozmyslala som nad taliancinou a spanielcinou. Vie mi niekto ozaj poradit?Dik

Hlasuju pro španělštinu. :-)

JJ, spanelstina ma budoucnost. A nebo co cinstina? :shock:

Preco si myslite, ze prave spanielcina? nejako mi to prosim odovodnite. potrebujem sa rozhodnut spravne.je to pe mna velmi dolezite.prosim, prosim, prosim…

No Marek hlasuje pro span. asi proto ze to je jeho druhy jazyk (po angl.) a ja si myslim ze ma budoucnout protoze je hodne rozsireny a jeho vliv se dale zvetsuje. Mluvi se nejen ve Spanelsku ale i jizni a stredni amerika, hodne hispancu je v USA atd..

  1. je mezi třemi nejrozšířenějšími jazyky (čísnština, angličtina, španělština)
    1. je to moc hezký jazyk
    2. není tak těžká

vdaka, tak idem na spanielcinu :-)

můžu se zeptat na tu OBTÍŽNOST španělštiny? strašně dlouho o ní přemýšlím…nevím sice proč, ale je taková moje srdeční záležitost :-). Spousta lidí říkala, že je lehká, takže jsem byla vyloženě nadšená, ale teď mě učí angličtinu španělka a ta tvrdí, že je španělština 5× těžší než angličtina. Ze začátku se to prý nezdá, ale potom… :o …takže moje počáteční nadšení trošku odpadlo :-(

Těžší než angličtina asi bude, to je fakt. A určitě je pravda, že se to ze začátku nezdá a potom to začne. Ale není to tak zlé. A když si ke španělštině vytvoříte vztah, určitě Vám to ani nebude vadit.

díky moc…já věděla, kde se zeptat :-D Takže už mě nic neodradí a jdu do toho :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.