Help for English

Angličtina - odborné učebnice

 

Chtěla bych se zeptat na nějakou učebnici na výuku angličtiny pro účetní. Moc by mi to pomohlo.

Fixed assets, current assets, current liabilities, depreciation, budget, balance sheet, trading profit, debtors, creditors? Nesnasim tyhle slovicka. Bohuzel neznam zadnou knizku, pouzivam skolni hand-outs.

Já mám dobrou zkušenost z Modern Businsess English (za cca 390 Kč). Je tam slovníček z této problemtatiky (E-CZ, CZ-E). Jsou tam termíny co uvedla Matylda a další. Není podle mne přímo pro účetní, ale najdete v ní témata co souvisí s firmou, to je podnikání, organizace, zaměstanci, marketing, ale také je tam kapitola finanční a manažerské účetnictví. Našel jsem ji na webu: http://www.leda.cz/t/ANG1000.php

Již jsem našla na internetu od jazykové školy učebnici Finance a účetnictví. Již jsem si to objednala. Nabízejí to současně s obchodní angličtinou. Uvidím jaké to bude.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.