Help for English

4,948,301

 

4,978,301

prosim, potrebuji toto cislo napsat slovy,pomuze mi nekdo?

four million nine thousand and seventy eight trhee hundred and one?

muzete mi to prosim opravit – jak se vyslovuji {,}.

Diky

four million nine hundred and seventy-eight thousand three hundred and one

Uf, to je dlouhe.....

Moc mi to pomohlo. Pripravuji se na prijimacky a v kazdem testu se vyskytuje jedno takoveto dlouhe cislo.

Takze mi to bude slouzit jako vzor:]

Diky

Zuzwina: ahojky,no vidím že se asi připravujem na stejné příjmačky =) docela sranda co?…

No, je to hruza :?
Na ktery obor delas?

Dala jsem si Aj a literatura a ten druhý je Aj ve sféře podnikaní..
No nevim jak dopadnu

Jo, to je chytre, dve mouchy jednou ranou. To ja jsem se to dovedela asi pred tydnem, ze jsou na to ty stejne testy :shock:
Kdybych to byla byvala vedela, tak bych se byla byvala prihlasila na oboje, tak jako ty!
Preju hodne zdraru! :idea:

Holky jak napíšete výslovnost slova follow a following jako fol@u a f@'l@uin? To @ je šwa :)

Téhle otázce nerozumím… vždyť jste tu tu výslovnost napsal, ne?

Jinak přízvuk je v obou případech na první slabice.

Akorát že tam musím jet dvakrát, sice se dělají stejné testy, ale nepočítá se to na oba obory..

Mám ten poslední slovník Leda od Josefa Fronka a když se podívám na výslovnost na follow je to ‚fol@u a na following je f@‘l@uin. Na follower je to 'fol@u@ atd. Proč je to rozdílné? Jsou to až moc detaily, ale jen tak pro zjímavost. Děkuju.

Zkuste se podívat do jiného slovníku, např. Cambridge, Oxford, Macmillan, Longman. Věřím, že přízvuk na druhé slabice nikde jinde nenajdete. Prostě to mají v tom vašem slovníku špatně.

Tak jo, děkuji!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.