Help for English

Amazon

 

ahoj, já vím, že se tu už někde řešilo nakupování přes amazon, potřebovala bych přes něho něco nakoupit (konkrétně z britského pár knih), ale nevím jak je to s placením..Jde to poslat i na dobírku, že to zaplatím při převzetí? Když jsem tam hledala nějaké informace, tak to na mě chtělo jen kreditku, ze které si peníze budou moct stáhnout, a takovou já bohužel nemám…a knížky potřebuju. :? Nemá někdo nějakou radu?? :idea: díky!

Předevčírem jsem si objednal z Amazonu 4 série Friends. Sice to byl americký Amazon, ale je to podobné. Bohužel jde objednávat jen pomocí kreditní karty.

Britský Amazon podporuje následující karty:
Visa, Delta, Visa Electron, MasterCard, Eurocard, American Express, Maestro, Solo

:-)

Aha, děkuju za odpověď, aspoň mám jasno, no.:) A když sis to objednával, tak ti to normálně stáhnou z karty oni sami, ne? :)

Zřejmě ano, já po tom nějak nepátral, důležité pro mě je, že mi zásilka přijde. :-)

Samozřejmě, normálně vám to strhnou z karty.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.