Help for English

Zpět

 

Dobrý den,

Měl bych prosím prosbu ohledně procházení témat. Otevřu-li nějaké nepřečtené téma a poté jdu v prohlížeči zpět, zůstane celé téma jako nepřečtené. Šlo by s tím něco udělat, prosím? Tedy pokud to není problém jen mého prohlížeče.

Ale kdyz das refresh, tak by se to melo aktualizovat ne? Nejsem v tom samozrejme nijak kovany, ale divil bych se kdyby slo udelat aby tl. zpet ti zaroven aktualizovalo ty jiz prectene temata. Ja to delam tak ze zmacku refresh.

Okey dokey

Tak to funguje, ale stejně je mi divný, že se to neaktualizuje hned. Díky ale moc za radu

Přemet:
je to cachem prohlížeče, musíš dát aktualizovat stránku jak psal kolega.

Mně spíš trápí, že jsem na webu nebyl pár měsíců a teďka mám na fóru stovky nepřečtených témat a nemůžu je nějak rychle označit za přečtené. Nešlo by tam dát narychlo (než bude to velké předělávání) někam alespoň tlačítko co to všechno označí za přečtené? Děkuji

Taky bych se přimluvil za to kouzelené tlačítko na označení přečtených topiců. 8-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.