Help for English

Off line

 

Marku,da se nejak stahnout tento web a pracovat s nim off line?Jsem v Anglii a nemam jeste net doma,pritom se nutne potrebuji ucit.Zkousel jsem Teleport,ale mam uz 1,3GB a porad to neni cele,navic neprehrava mi to zvuk.Diky
A jeste jeden problem…Koupil jsem si vas LL,ale nemam sn a potrebuji to preinstalovat­.Kupoval jsem to nekdy pocatkem 2007 pres web.Snad byste to mohl overit podle mailu.Diky

P.S.Nemuzu najit svuj drivejsi dotaz,ale problem s Vistama jsem uz vyresil[teda az na to off line prohlizeni,ale to asi Vistama nebude]
Zdenek

Rico:
1,3GB je docela dost, bude to zřejmě tím, že stahuješ i všechny zvukové nahrávky či jiné binární soubory. Zkus si odškrtnout všechny audio, video, komprimované… formáty a určitě to stáhneš rychleji.

Rico: Napište mi prosím mail a nezapomeňte uvést celé jméno a přibližně měsíc, kdy jste si LL koupil.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.