Help for English

FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

Komentáře k článku: FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

 

3.otázka

Mě chybí třetí, prosím, nemohl byste mi ji někdo poslat? Tatianan@seznam.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od funny-filing vložený před 16 lety

2. otázka

Také jsem nestihla 2. otázku, takže pokud měl někdo zájem vyměnit jí za tu první, ať písne.

Re: 2. otázka

Ahoj,klidně s tebou vyměním 2,3,4 otázku za znění té první. Musíš mi ale napsat emal!!! Díky Janelow

jééé

já nestihla včerejší otázku- byla jsem na PZ… to mě mrzí… proč tu nemáte brečícího smajlíka?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 16 lety

jééé

já nestihla včerejší otázku- byla jsem na PZ… to mě mrzí… proč tu nemáte brečícího smajlíka?

Re: jééé

třeba ještě nemusíte brečet…

Chci se zeptat budu potřebovat původní znění otázek? Píšu si totiž pouze rovnou přímo odpovědi na otázky.Budete chtít odpověď celou větou, nebo bude stačit třeba jednoslovná?
děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jejda vložený před 16 lety

Chci se zeptat budu potřebovat původní znění otázek? Píšu si totiž pouze rovnou přímo odpovědi na otázky.Budete chtít odpověď celou větou, nebo bude stačit třeba jednoslovná?
děkuji

Re:

Zadání otázek potřebovat nebudete. Tam, kde jde odpovědět jedním, dvěma slovy, odpovídejte prostě jedním, dvěma slovy. Prostě krátkou a jednoznačnou odpověď. Žádné ‚okecávání‘ není potřeba, pokud tak nebude otázka přímo zadaná, že máte něco ‚okecat‘.

Pátá otázka je těžká.. :?

Prosim „competition“ ,postradam 4. :?: .zaslu taky komukoliv 1–3,5 >dikes :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jejda vložený před 16 lety

Pátá otázka je těžká.. :?

Re:

Ale není, stačí si na internetu najít jakýkoliv přehled epizod a máte to…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Ale není, stačí si na internetu najít jakýkoliv přehled epizod a máte to…

Re: Re:

Dík za nápovědu, dost jsem tápala …

2. a 3.otázka

Dobrý den, bohužel jsem propásla 2. a 3. otázku. Nebyl by někdo tak hodný a prozradil mi jejich znění, musela jsem odcestovat? Vyměním za kterékoliv jiné (už mi snad do konce soutěže neuteče ani jedna). Děkuji

pátá otazka

no joa le nektere epizody maji to 3. slovo jine, tak tam mam vrazit to ktere je nevickrat???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek vložený před 16 lety

pátá otazka

no joa le nektere epizody maji to 3. slovo jine, tak tam mam vrazit to ktere je nevickrat???

Re: pátá otazka

Ano, to nejčastější.

soutěž

Ráda bych také soutěžila, stránky jsem objevila teprve ted, jsou super. Ale jelikož je znám od tedka, tak nemám ty předešlý otázky, je možný je někde získat? :-)

Re: Re: jééé

pravda:) … našla se tu dobrá duše, která vyměnila:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.