Help for English

FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

Komentáře k článku: FRIENDS: Soutěž o seriál Přátelé na DVD

 

6. otázka

Může mi někdo poslat znění 6. otázky? Vyměním za jakoukoli jinou. díky :--)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od BIOchemik vložený před 16 lety

nic moc

Zdravím,
musím teda říct, že mne zatím otázky dost zklamaly, nic co by se týkalo děje a co by prověřilo, zda je člověk opravdovým fandou Přátel nebo to jen tak zkouší.

Re: nic moc

Ty otázky nemají být, aby prověřily, zda je člověk fandou nebo nikoliv. Naopak si myslím, že je dobré, že seriál mohou vyhrát i ti, kdo ho dosud moc nesledovali. I ohlasy na minulé soutěže (The O.C., Supernatural) byly kladné v tom smyslu, že díky hledání odpovědí na otázky mnoho lidí dostalo tip na zajímavý nový seriál.

Kdybychom dělali soutěže jen pro skalní fanoušky, účast by byla podstatně menší. A to samozřejmě nechceme.

Hale, mě to příjde děsně nefér, tohle vyměnování otázek. Jak k tomu příjdou lidi, jako sem já, který první co ráno dělají je, že zjišťují otázku. Dokonce jsem řešila i nepřístupnost na net,že mi to zjišťovala kamarádka.. a pak vyhraje někdo, kdo si skoro všechny otázky vyměnil.. Tak to mě neba!

vyměnil by někdo odpověd´ na 7.otázku prosim ? vyměním za jakoukoliv jinou odpověd´.

Už nepotřebuju odpověd´ už jsem si to našla… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez* vložený před 16 lety

6. otázka

Může mi někdo poslat znění 6. otázky? Vyměním za jakoukoli jinou. díky :--)

Re: 6. otázka

tak už to mám :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucienne vložený před 16 lety

Hale, mě to příjde děsně nefér, tohle vyměnování otázek. Jak k tomu příjdou lidi, jako sem já, který první co ráno dělají je, že zjišťují otázku. Dokonce jsem řešila i nepřístupnost na net,že mi to zjišťovala kamarádka.. a pak vyhraje někdo, kdo si skoro všechny otázky vyměnil.. Tak to mě neba!

Re:

V tom máte rozhodně pravdu. Bohužel není v našich silách něčemu takovému zabránit. I kdybychom např. pod článkem zakázali diskusi, dalo by se používat diskusní fórum apod. Promazávat všechny zprávy týkající se výměny otázek, to by možná šlo, ale byla by to další práce navíc… a taky jsme se rozhodli, že už komentáře mazat nebudeme, ani když jsou neslušné – ty prostě odsuneme do kategorie nevhodné a nezobrazují se na hlavní stránce… ale uživatel se k nim může proklikat, když chce.

Pro příští soutěž se to ale pokusíme vyřešit… aby Gilmore Girls mohl vyhrát opravdu jen ten, kdo si každý den najde ten čas, aby zkonroloval otázku.

Věřte, že toto kšeftování s otázkami nebylo v našem plánu.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví jiri
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

V tom máte rozhodně pravdu. Bohužel není v našich silách něčemu takovému zabránit. I kdybychom např. pod článkem zakázali diskusi, dalo by se používat diskusní fórum apod. Promazávat všechny zprávy týkající se výměny otázek, to by možná šlo, ale byla by to další práce navíc… a taky jsme se rozhodli, že už komentáře mazat nebudeme, ani když jsou neslušné – ty prostě odsuneme do kategorie nevhodné a nezobrazují se na hlavní stránce… ale uživatel se k nim může proklikat, když chce.

Pro příští soutěž se to ale pokusíme vyřešit… aby Gilmore Girls mohl vyhrát opravdu jen ten, kdo si každý den najde ten čas, aby zkonroloval otázku.

Věřte, že toto kšeftování s otázkami nebylo v našem plánu.

Re: Re:

no.. dalo by se to vyřešit tak, že by každý ve svém profilu měl každý den zpřístupněno pouze jedno políčko a ten den by musel odpovědět. Vím, že by to byla práce navíc něco takového vytvořit, ale moc php kódu by to být nemuselo.. šlo by jen o menší rozšíření stávající databáze

Juchu dnes to je lehké :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od terez* vložený před 16 lety

6. otázka

Může mi někdo poslat znění 6. otázky? Vyměním za jakoukoli jinou. díky :--)

Re: 6. otázka

Klidně ti ji pošlu,ale na oplátku mi prosím pošli otázku číslo 7.

Otázka 7

Pošle mi prosím někdo otázku číslo 7.vměním za jakoukoliv jinou.
email:MirkaHonda@seznam.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od BIOchemik vložený před 16 lety

nic moc

Zdravím,
musím teda říct, že mne zatím otázky dost zklamaly, nic co by se týkalo děje a co by prověřilo, zda je člověk opravdovým fandou Přátel nebo to jen tak zkouší.

Re: nic moc

Nesouhlasim, naopak se mi tyto soutěže o DVD moc líbí a náročnost otázek je dostačující. Soutěžil jsem již o sadu DVD The O.C. a i když jsem ten seriál do té doby vůbec neznal, nalezl jsem všechny odpovědi (z toho asi 2 špatně). Musel jsem najít zdroj informací o seriálu a tam pak potřebné odpovědi vyhledat a vše samozřejmě v anličtině. Pro nás elementáry je to škola hrou.

Hurááá :) konečně pořádná otázka. Obtížnost se stupňuje začínám se obávat zítřka :D

Re: Re: nic moc

Díky, tento komentář mě moc povzbudil. TO byl hlavní účel soutěže, tedy kromě toho, aby se soutěžící snažili vyhrát – ale to, aby si procvičili angličtinu.

Vůbec se snažím, aby naše soutěže měly nějaký smysl (a snad se to i do určité míry daří). Nemám rád soutěže typu Kdo je současným americkým prezidentem? a) George W. Bush b) Tony Blair. Zašlete SMS ve tvaru xxxxx na číslo xxxxx, cena jedné SMS je 20 Kč. Z jednoho čísla je možné zaslat max. xxx smsek.

Možná bychom si takto mohli vydělat, ale bylo by to trošku o ničem. Od spuštění soutěží na našem webu jsme rozdali ceny v ceně cca 25000 a věřím, že většina soutěží měla nějaký smysl i pro ty, kdo nevyhráli.

Koukam, ze otazek tykajicich se deje se nedockame, co? No co uz…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.