Help for English

Soutěž o seriál VERONICA MARS

Komentáře k článku: Soutěž o seriál VERONICA MARS

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 16 lety

ulejvárna

Vypadá to jednodušeji než obvykle, žádné trápení s psaním odpovědí v AJ :-) Ale divila bych se, kdybyste nás něčím nepřekvapil.

Re: ulejvárna

já sem nad tím tak přemýšlela a ono by se vlastně na tom dalo člověka docela vypéct :D… já ten seriál znám a opravdu sem to prošla a minimálně základní informace o postavách se dají najít,ale kdyby byla otázka šikovně položená(o čemž já nepochybuju u pana Marka:)),tak se to dá snadno zase pokazit

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Wow

Marku, to je strašně super nápad. To jsem nečekal. :)

Re: Wow

Jé já se celé prázdniny těšila na tuhle soutěž takže já to čekala ale ne v takovýmhle zajímavým stylu. Tak snad se zadaří (první řadu sem neviděla, až konec druhé a celou třetí -myslím teda :) Takže už se těším, díky za tuto super soutěž :)

pohádky

mám hrozně ráda pohádky a pohádkové příběhy, nebyla by nějaká soutěž o tenhle žánr?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 16 lety

pohádky

mám hrozně ráda pohádky a pohádkové příběhy, nebyla by nějaká soutěž o tenhle žánr?

Re: pohádky

Všechno je možné.

mam takovy dotaz, otazky ktere jsou kladeny se tykaji pouze prvni serie tohoto serialu ?
(ne ze bych naznacovala cokoliv spojeneho s tou dnesni otazkou :o) )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 16 lety

mam takovy dotaz, otazky ktere jsou kladeny se tykaji pouze prvni serie tohoto serialu ?
(ne ze bych naznacovala cokoliv spojeneho s tou dnesni otazkou :o) )

Re:

Je tam napsané ALL, myšleno všichni. Nejen season 1.

Re: Re: otázka 3. dne

Smazání přísměvku mi nevadí, děkuju mockrát za vysvětlení. DÍKY :)

Re: Re: otázka 3. dne

ještě detail, kdybych tedy chtěla říct chodila jsem s ním, bylo by to jen „I dated him“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 16 lety

Re: Re: otázka 3. dne

ještě detail, kdybych tedy chtěla říct chodila jsem s ním, bylo by to jen „I dated him“?

Re: Re: Re: otázka 3. dne

Ano. Ale i I WAS DATING HIM. Záleží na kontextu. Rozhodně ale bez předložky.

Re:

McKay mi právě řekl, že ten seriál na DVD existuje. Od té doby, co jsem ho hledal, tedy už asi vyšel.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

McKay mi právě řekl, že ten seriál na DVD existuje. Od té doby, co jsem ho hledal, tedy už asi vyšel.

Re: Re:

Klidně bych tu napsal i odkaz, ale to by mi myslím HFE systém označil jako spam.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re:

Klidně bych tu napsal i odkaz, ale to by mi myslím HFE systém označil jako spam.

Re: Re: Re:

Můžeš, jen vynechej ten začátek s HTTP a klidně i www. Když napíšeš zbytek adresy, už to vezme. A http a www si tam každý domyslí.

Robin of Sherwood

amazon.com/dp/B001­80IPQW?tag=tvshow­sondvdcom& link_code=as2&cre­ativeASIN=B00180IP­QW& creative=374929&cam­p=211189

Ty jejich adresy jsou strašný. :)

Achjo. Když jsem tu byla 2.10. okolo čtvrtý odpoledne, tak tu ještě pořád byla otázka z prvního dne. Pak už jsem se v ten den na net nedostala a tím pádem ji nestihla. No a jak koukám, tak dneska to samý akorát s třetí otázkou :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Misule vložený před 16 lety

Achjo. Když jsem tu byla 2.10. okolo čtvrtý odpoledne, tak tu ještě pořád byla otázka z prvního dne. Pak už jsem se v ten den na net nedostala a tím pádem ji nestihla. No a jak koukám, tak dneska to samý akorát s třetí otázkou :-(

Re:

Tak to vám asi nějak zlobí prohlížeč, protože já otázku aktualizuju každý den v noci kolem půlnoci. Ještě nikdy jsem nenechal starou otázku až do někdy do druhého dne.

Zkuste kliknout na RELOAD stránky, možná to pomůže.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.