Help for English

Soutěž o seriály Californication a Sex and the City

Komentáře k článku: Soutěž o seriály Californication a Sex and the City

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Informace

Zásadně do otázek nedávám tzv. SPOILERS, tedy věci, které by vás připravily o nějaké překvapení, nebo prozradily jak to dopadne apod. Snažím se otázky volit tak, aby to spíše byly obecné věci o daném seriálu. Pokud se ale při pátrání na internetu dozvíte něco, co vědět nechcete, za to se omlouvám.

Re: Re: Informace

Ale kdepak, omlouvat se rozhodně není třeba…Jsem už dospělá – sice občas s duší dítěte – já to nějak poberu :-D Na druhou stranu, může mě Sex nad the City ještě nějak překvapit? Jestli o něčem takovém víte, klidně písněte, překvapení půjde stranou :-D

No to snad nee, já na tu soutěž přišla teprve teď!! :-(

Pondelni otazka

Dobry den, pane Vit staci pouze typ, nebo musi byt i podtyp a modelovy rok ? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 16 lety

Pondelni otazka

Dobry den, pane Vit staci pouze typ, nebo musi byt i podtyp a modelovy rok ? :-)

Re: Pondelni otazka

Stačí značka a typ. :-) Ale klidně můžete jít do většího detailu.

Re: Re: Re: Informace

Nevím jestli Sex And The City, ale rozhodně doporučuju Californication, protože jak já seriály (až na několik výjimek) nesleduju, tenhle mě naprosto omámil. Má tu pravou šťávu, ačkoliv je poměrně vulgární :)

Oops. I wasn't logged in. The comment above is mine. :oops:

I see. Thank you. It was the first thing that occurred to me. Then, I told to myself that the sentence should be „…what did they get it for“ and that's why I got confused. I still have troubles with such types of questions :?

Dotaz

Můžu se jen zeptat, zda stačí odpovědět na dnešní otázku (7.) heslovitě nebo se má napsat krátké slohové cvičení :) Dík

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Dotaz

Můžu se jen zeptat, zda stačí odpovědět na dnešní otázku (7.) heslovitě nebo se má napsat krátké slohové cvičení :) Dík

Re: Dotaz

Vždy heslovitě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vondruška vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Informace

Nevím jestli Sex And The City, ale rozhodně doporučuju Californication, protože jak já seriály (až na několik výjimek) nesleduju, tenhle mě naprosto omámil. Má tu pravou šťávu, ačkoliv je poměrně vulgární :)

Re: Re: Re: Re: Informace

Jo, s tímhle se ztotožňuju. Taky mě ten seriál dostal.

Uf, konečně se blížíme k cíli

Tak jsem se pěkně zapotila, (jen než jsem tyto otázky přeložila a pochopila) už se těším na poslední otázku.Mimochodem jsem viděla pár pěkných ukázek z obou seriálů. Také jednu, kde Hank kupuje auto na internetu a pěkně se u toho vzteká, tak takhle jsem vypadala já, když jsem hledala odpovědi. :-D
Já si ty odpovědi pošlu, i když si vůbec nejsem jistá, jestli jsem všechno správně pochopila, a předpokládám, že nějaká ta chyba zase bude, ale ať je sranda.Budu se těšit na správné znění.

Re: Uf, konečně se blížíme k cíli

Taky jsem se při hledání odpovědí na některé otázky pěkně zapotil (spíš zaklikal a zabušil do klávesnice :-) ). Otázka mi neutekla ani jedna, ale u jedné si nejsem vůbec jistý se správností odpovědi, tak si snad radši počkám na tu bonusovou a zkusím ji použít namísto té „problematické“. :-)

Re: Uf, konečně se blížíme k cíli

Mně se teda víc zapotila klávesnice s myškou, ale nakonec jsem taky všechny odpovědi odeslala a budu čekat, jestli by to snad jednou přece jen, uvidíme, nevyšlo… kdo nic nedělá, nic nezkazí… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Uf, konečně se blížíme k cíli

Mně se teda víc zapotila klávesnice s myškou, ale nakonec jsem taky všechny odpovědi odeslala a budu čekat, jestli by to snad jednou přece jen, uvidíme, nevyšlo… kdo nic nedělá, nic nezkazí… :-D

Re: Re: Uf, konečně se blížíme k cíli

Taky jsem už odeslal, ale mám tam asi chyby. Aspoň jsem se pokusil a proscvičil v anglině :) A možná by mi ani nebvadilo, kdybych nevyhrál, mým nejvyšším snem jsou přece jen Gilmorky. Tam budu klidně každou otázku překontrolovávat 7× :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od David vložený před 16 lety

Re: Re: Uf, konečně se blížíme k cíli

Taky jsem už odeslal, ale mám tam asi chyby. Aspoň jsem se pokusil a proscvičil v anglině :) A možná by mi ani nebvadilo, kdybych nevyhrál, mým nejvyšším snem jsou přece jen Gilmorky. Tam budu klidně každou otázku překontrolovávat 7× :)

Re: Re: Re: Uf, konečně se blížíme k cíli

Já jsem sice nikdy nevydžela GG sledovat moc dlouho, tím myslím hodně dílů po sobě, ale kdyby se mi v té soutěži zadařilo, on by k tomu seriálu byl zase o něco jiný vztah… a navíc by byl v originále, což má jednak svoje kouzlo a navíc bych si aspoň zase prosvičovala můj, ne zrovna úplně nejlepší, poslech.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.