Help for English

Soutěž o seriály Californication a Sex and the City

Komentáře k článku: Soutěž o seriály Californication a Sex and the City

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 16 lety

Re: Re:

Juchů!!! GG! GG! GG!(skanduju :D ) Jsem pro další soutěž s Gilmore Girls, protože i když třeba odpovím špatně, už to zjišťování info o tomto seriálu mě prostě baví :) Myslím že návštěvnost nepoleví s opakováním soutěže… :)

Re: Re: Re:

GILMORE GIRLS první sérii jsem před pár dny koupil dokonce ve dvou exemplářích. Takže se těšte.

odložit přes vikend

Zdravim, neslo by preci jen otazky klast jen pres tyden?…ono o vikendu travit cas na internetu je celkem skoda :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cowley vložený před 16 lety

odložit přes vikend

Zdravim, neslo by preci jen otazky klast jen pres tyden?…ono o vikendu travit cas na internetu je celkem skoda :-(

Re: odložit přes vikend

Prijde me, ze tady travite cas, protoze se nudite :). Ja nevim jak ostatni, ale ja tu travim cas, ze se chci neco naucit, je to muj druh zabavy, takze otazky me pres vikend nevadi, je to soutez majici sva pravidla a vsichni se toho ucastnime dobrovolne, jak Marek Vit tak soutezici :). A pokud se na internet nemuzete pres vikend dostat tak vam prece muze otazku opsat kamarad nebo pribuzny.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cowley vložený před 16 lety

odložit přes vikend

Zdravim, neslo by preci jen otazky klast jen pres tyden?…ono o vikendu travit cas na internetu je celkem skoda :-(

Re: odložit přes vikend

Já trávím na internetu pěkných pár hodin denně, o víkendu obzvlášť. Takže mi to ani nepřijde, že by někomu mohlo vadit o víkendu chodit na internet. Navíc proto jsme začali přidáívat na konec bonusovou otázku, pro případ, že by někdo někdy otázku nestihl. Otázky tu rozhodně o víkendech dál budou.

Naopak jsem jednou dělal speciálně víkendovou soutěž pro ty, kteří na Help o víkendu chodí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cowley vložený před 16 lety

odložit přes vikend

Zdravim, neslo by preci jen otazky klast jen pres tyden?…ono o vikendu travit cas na internetu je celkem skoda :-(

Re: odložit přes vikend

To se na ten net přes víkend opravdu ani jednou nepodíváš (-te)?, že by fakt ne? Vždyť to přeční a zapsání si někam otázky toliko času nezabere! Navíc si myslím, že pan Marek musí mít klávesnici na obličeji obtisklou, protože jediné možné řešení je, že u počítače i spí :-D. On tu soutěž dělá pro nás, ne my pro něho, takže pokud chceme něco vyhrát nebo se zapojit, je jen na nás, přijmeme-li pravidla. Hodně štěstí všem!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zdeňka vložený před 16 lety

pokud stihneme vsechny otazky, ale treba jednu budeme mit spatne, pouzije se pak spravna bonusova odpoved misto te spatne zodpovezene ? :-)

Re:

Bude to jako už mnohokrát předtím. Odesílá se celkem deset odpovědí, když jednu nevíte nebo jste ji minuli, použijete místo ní tu bonusovou. Není možné poslat jich jedenáct (deset + bonus) a doufat, že budete mít alespoň deset z nich správně.

Ha, koukám, že jsem při předchozí poznámce byla „nějak“ odhlášená :-)

Dotázek

Prozkoumávala jsem svou registraci a nikde jsem nenašla žádnou poznámečku o věku. Jak zjistíte komu už 18 bylo či nebylo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 16 lety

Dotázek

Prozkoumávala jsem svou registraci a nikde jsem nenašla žádnou poznámečku o věku. Jak zjistíte komu už 18 bylo či nebylo?

Re: Dotázek

To je dobrá otázka, řekl bych, že takhle to vypadá na dobré slovo, nebo vítěz bude muse předkládat na poště občanku :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 16 lety

Dotázek

Prozkoumávala jsem svou registraci a nikde jsem nenašla žádnou poznámečku o věku. Jak zjistíte komu už 18 bylo či nebylo?

Re: Dotázek

Samozřejmě, že žádný spolehlivý nástroj na zjištění věku nemáme. Bude to prostě na ‚čestné prohlášení‘.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 16 lety

Re: Re:

Juchů!!! GG! GG! GG!(skanduju :D ) Jsem pro další soutěž s Gilmore Girls, protože i když třeba odpovím špatně, už to zjišťování info o tomto seriálu mě prostě baví :) Myslím že návštěvnost nepoleví s opakováním soutěže… :)

Re: Re: Re:

skvělý:)))))

Re:

sex AND the city ;)

Californication

Jedna vec je jista, i kdyz nevyhraju, urcite si serial Californication koupim. Tyto souteze jsou krome dobre zabavy i doporucenim na dobre serialy, ktere bych jinak propasla.

Informace

Sice asi nevyhraju, zato ale budu znát zase o dva další seriály víc… nevím, co teda můžu čekat od dalších otázek, ale mám dojem, že se dozvím i to, co snad ani nechci vědět :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Informace

Sice asi nevyhraju, zato ale budu znát zase o dva další seriály víc… nevím, co teda můžu čekat od dalších otázek, ale mám dojem, že se dozvím i to, co snad ani nechci vědět :-D :-D

Re: Informace

Zásadně do otázek nedávám tzv. SPOILERS, tedy věci, které by vás připravily o nějaké překvapení, nebo prozradily jak to dopadne apod. Snažím se otázky volit tak, aby to spíše byly obecné věci o daném seriálu. Pokud se ale při pátrání na internetu dozvíte něco, co vědět nechcete, za to se omlouvám.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.