Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

2 zásahy

Já zatím dva zásahy :-) Ale je to fajn soutěž, příjemná změna :-D

otazka

zaujimalo by ma aky je postup pri vyberani otazky.
totiz predpokladam ze na kazdu potencionalnu odpoved z tabulky existuje jedna otazka. potom poradie otazok bolo vygenerovane dopredu alebo su otazky vyberane nahodne kazdy den?
vdaka za odpoved

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 16 lety

otazka

zaujimalo by ma aky je postup pri vyberani otazky.
totiz predpokladam ze na kazdu potencionalnu odpoved z tabulky existuje jedna otazka. potom poradie otazok bolo vygenerovane dopredu alebo su otazky vyberane nahodne kazdy den?
vdaka za odpoved

Re: otazka

Náhodně, každý den jak se mi zachce. Ale vaše tikety jsem neviděl, takže nikomu ani podvědomě nemůžu nadržovat.

Tak koukám, že u mě bingo teda nehrozí :-D

Druhy zasah

Jupi. Tak dneska uz druhy zasah. Zatim 50 procentni uspesnost, to docela jde. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 16 lety

Druhy zasah

Jupi. Tak dneska uz druhy zasah. Zatim 50 procentni uspesnost, to docela jde. :)

Re: Druhy zasah

Jsem na tom stejně. Taky druhý zásah. Když jsem si tu otázku četla, nedávala mi žádný smysl.A pak jsem žasla, jak je lehká :-)

Co takhle cena pro toho co se netrefí ani jednou?? :-D … nj mam prostě v hrách smůlu :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

Re: Druhy zasah

Jsem na tom stejně. Taky druhý zásah. Když jsem si tu otázku četla, nedávala mi žádný smysl.A pak jsem žasla, jak je lehká :-)

Re: Re: Druhy zasah

Já mám zatím jen jeden zásah :)

škoda

tak jsem ten systém s těma tipama odhadoval správně akorát jsem o jeden sloupec vedle :-D

voda voda samaaa voda :?

zábava

Tak já dnes byla ochotná běžet do Informačního centra,aby mi otázka neutekla.Také bingu nevěřím, ale je to o radosti.Teď jdu mrknout na otázku a uvidím, i kdž i mě se mé naděje rozplývají s každou další otázkou.

Hmm, tak to je v háji… zahálel jsem tak dlouho, dokud mě nedohonila influenza… sakra… každopádně přeji teda hodně štěstí ostatním :)

Konečně druhý zásah :-D

Naozaj, Marek, dávate otázky ako sa Vám zachce…už som síce z kola von, ale piata otázka sa mi mimoriadne páčila, hlavne jej hudobný sprievod… :-)

no toto

to ze tam je aj ukazka som si vsimla az teraz :D .. dost neskoro ale aj tak som dala tu pesnicku a co je lepsie TREFA :D … sice prva ale nadej zomiera posledna :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.