Help for English

Soutěž o seriál ONE TREE HILL

Komentáře k článku: Soutěž o seriál ONE TREE HILL

 

hurá

slibuji že budu soutěžit jako divá :-)

To já taky, i když jsem viděl asi jenom jeden díl :)

Jééé :-D :-D Další skvělá soutěž!!!

wow i když už jsem viděla všechny díly všech prozatimních řad, tak si zasoutěžím ráda s tímto skvělým seriálem

já sem ještě neviděla ani jeden díl,ale určitě se do soutěže opět zapojím,vždyť vždycky se dají odpovědi bez větších problémů najít na internetu 8-) :-)

Nevím, jestli odpovědi pošlu, protože po zkušenostech, že nevyhrávám jsem se zařekla že se na tyhle soutěže vykašlu, ale stejně mě bude lákat pátrat po odpovědích a pročítat stránky, a pak si zkontrolovat, jestli se mi to podařilo a tak fandím všem kteří se zúčastní.A hlavně těm, kteří se podílejí na těchto stránkách, hlavně po minulé soutěži, kdy to moc nevyšlo. Výherce byl sice zaregistrovaný, ale vůbec se nezúčastnil. Kdoví, jestli o výhře ví. Kdysi tu byl bonus pro výherce,který má hodně aktivit třeba by se dalo také přihlédnout k tomu, jak se kdo zúčastňuje. Přeci jen tenhle web není jen o soutěžích, vím že je to nápor na čas, ale občas by bylo dobré mrknout, kdo to vlastně vyhrál. Omlouvám se, že jak je mým v poslední době zvykem dávat blbé otázky, že i tohle je nevhodný vstup, ale jsem prostě taková.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Nevím, jestli odpovědi pošlu, protože po zkušenostech, že nevyhrávám jsem se zařekla že se na tyhle soutěže vykašlu, ale stejně mě bude lákat pátrat po odpovědích a pročítat stránky, a pak si zkontrolovat, jestli se mi to podařilo a tak fandím všem kteří se zúčastní.A hlavně těm, kteří se podílejí na těchto stránkách, hlavně po minulé soutěži, kdy to moc nevyšlo. Výherce byl sice zaregistrovaný, ale vůbec se nezúčastnil. Kdoví, jestli o výhře ví. Kdysi tu byl bonus pro výherce,který má hodně aktivit třeba by se dalo také přihlédnout k tomu, jak se kdo zúčastňuje. Přeci jen tenhle web není jen o soutěžích, vím že je to nápor na čas, ale občas by bylo dobré mrknout, kdo to vlastně vyhrál. Omlouvám se, že jak je mým v poslední době zvykem dávat blbé otázky, že i tohle je nevhodný vstup, ale jsem prostě taková.

Re:

Když nechceš soutežit, tak prostě nesoutež. Nikdo tě nenutí, alespoň budou mít ostatní větší šanci na výhru. Hodně lidí je tu sice zaregistrovaných, ale po těchto stránkách jistě brouzdá aniž by se pokaždé přihlásili. A navíc každý přece nemusí psát pod každý článek který si přečte X komentářů…(ja­ko ty…)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 16 lety

Re:

Když nechceš soutežit, tak prostě nesoutež. Nikdo tě nenutí, alespoň budou mít ostatní větší šanci na výhru. Hodně lidí je tu sice zaregistrovaných, ale po těchto stránkách jistě brouzdá aniž by se pokaždé přihlásili. A navíc každý přece nemusí psát pod každý článek který si přečte X komentářů…(ja­ko ty…)

Re: Re:

Když už něco takového píšete, proč se nepřihlásíte nebo alespoň nepodepíšete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Nevím, jestli odpovědi pošlu, protože po zkušenostech, že nevyhrávám jsem se zařekla že se na tyhle soutěže vykašlu, ale stejně mě bude lákat pátrat po odpovědích a pročítat stránky, a pak si zkontrolovat, jestli se mi to podařilo a tak fandím všem kteří se zúčastní.A hlavně těm, kteří se podílejí na těchto stránkách, hlavně po minulé soutěži, kdy to moc nevyšlo. Výherce byl sice zaregistrovaný, ale vůbec se nezúčastnil. Kdoví, jestli o výhře ví. Kdysi tu byl bonus pro výherce,který má hodně aktivit třeba by se dalo také přihlédnout k tomu, jak se kdo zúčastňuje. Přeci jen tenhle web není jen o soutěžích, vím že je to nápor na čas, ale občas by bylo dobré mrknout, kdo to vlastně vyhrál. Omlouvám se, že jak je mým v poslední době zvykem dávat blbé otázky, že i tohle je nevhodný vstup, ale jsem prostě taková.

Re:

Soutěž, kde se bude přihlížet k aktivitě soutěžících, tu snad ještě někdy bude.

Mě pochopitelně vždycky těší, když cenu vyhraje někdo „známý“ – teď nemyslím můj známý, ale někdo, kdo na stránky pravidelně chodí a do jejich života se zapojuje. Ovšem nadržovat nikomu nemůžu, počítač losuje jak se mu zachce.

Když se ale podívám na výherce za poslední rok, poměrně HODNĚ soutěžících, kteří vyhráli, byli pravidelní návštěvníci.

Ti nepravidelní si totiž soutěže všimnou většinou jen náhodou (upoutávka na soutěž je jen na hlavní stránce), nebo na nějakém portálu, kde se zveřejňují informace o soutěžích. Nejvíce se stejně zúčastňují ti pravidelní.

A navíc, jsme moc rádi, když si nás najdou noví uživatelé i skrze soutěže.

Poslední věc, když stejně budete odpovídat jen tak pro sebe, proč to nakonec neposlat? Nic to přeci nestojí.

I am happyyyyyyyyy­yyyyyyyyyyyyy­yyyyyyyyyyyyy­yyyyyyyyyy :o

Tak tento seriál jsem neviděl, ale jak se tak koukám na obal DVD, může to být zajímavý. A teď, když už mám zase zpátky počítač se určitě zapojím a těším se :)

:-)

teda, jsem na vážkách, oddíl otázek B je výzva! :)

Wow

:shock: Super soutěž :idea:

Super, vypadá to, že se bude soutěžit o další skvělý seriál, sice jsem jej ještě neviděl, ale prý je podobný, mému oblíbenému seriálu The O.C. :-)
První otázka A i B hotova! :-D

Výborný nápad s variantou B, přeči jen by mohla být větší šance na výhru :)
Navíc soutěž začala docela brzo, myslím si, že někteří ji zaregistrují až zítra.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.