Help for English

Soutěž o seriál ONE TREE HILL

Komentáře k článku: Soutěž o seriál ONE TREE HILL

 

tak jsem se konečně taky vrhl do soutěžení, první otázka v pohodě, tu poslechovou jsem byl schopen vstřebat až asi po pátém přehraní :-D ostuda

Re: Re:

tady někdo po ránu vypadl z popelnice levou nohou…

Zdravim.Vazne ocenuju ze sem porad sypete souteze o ruzne serialy.Ale co takhle to prolozit nejakym solidnim filmem?
Vim,ze tyhle teenagerske serialy jsou dobrym zdrojem k procvicovani dialogu apod.Ale nam starsim [verim ze lidi nad 20 se na tyhle veci uz nedivaji] uz prijdou ty deje a zapletky spis usmevne nez zabavne.:-].
Ale zkuste nad tema filmama popremyslet,hm?
Jinak mate mou podporu a delejte veci porad tak sqele jak je delate doposud.S poz­dravem Swec!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 16 lety

Zdravim.Vazne ocenuju ze sem porad sypete souteze o ruzne serialy.Ale co takhle to prolozit nejakym solidnim filmem?
Vim,ze tyhle teenagerske serialy jsou dobrym zdrojem k procvicovani dialogu apod.Ale nam starsim [verim ze lidi nad 20 se na tyhle veci uz nedivaji] uz prijdou ty deje a zapletky spis usmevne nez zabavne.:-].
Ale zkuste nad tema filmama popremyslet,hm?
Jinak mate mou podporu a delejte veci porad tak sqele jak je delate doposud.S poz­dravem Swec!

Re:

No, já vybírám seriály, protože filmy se dají poměrně snadno sehnat i u nás. Se seriály jsme před více než rokem začali proto, že se u nás nedaly nikde sehnat a když se něco objevilo, pak to byla třeba jedna sezóna za 1500 Kč.

sorry

ani náhodou bych nekritizovala postup jak jdou soutěže, jsem ráda, že Vás máme.

Re: :-)

Souhlasím :-). Tu dnešní nahrávku nějak nezvládám „parsovat“, jen části.

Super, ale přeci jen se budu držet při zemi, protože já a nahrávky, to fakt nejde dohromady :-)

Cool :-D Řekla jsem si, že půjdu do B a zatím (po 1 otázce :oops: ) mi to těžké nepřijde, ale obávám se, že bude hůř....., že? : :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

Cool :-D Řekla jsem si, že půjdu do B a zatím (po 1 otázce :oops: ) mi to těžké nepřijde, ale obávám se, že bude hůř....., že? : :-)

Re:

Ale ne, na této úrovni to zhruba budu držet. :-)

Škoda, idem na hory, máme jarné prázdninky, tak zo súťaže nebude nič…:-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 16 lety

Re: :-)

Souhlasím :-). Tu dnešní nahrávku nějak nezvládám „parsovat“, jen části.

Re: Re: :-)

Parse error: parse error, expecting `‚Easy level'' or `‘Intermediate Level'' in ONE TREE HILL in day 1.

:D :D

dotaz

mate na mysli serialove alebo skutocne mena? …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 16 lety

dotaz

mate na mysli serialove alebo skutocne mena? …

Re: dotaz

Dobrý dotaz. Měl jsem na mysli seriálové postavy, ale asi budu muset uznávat obojí.

Ach jo

Je to děs – vůůůbec nerozumím :-( :oops: co tak člověk může dělat, aby to slyšel – už včera jsem marně přemýšlela, jestli ta slůvka tak komolí nebo je vůbec neznám. Při minulé soutěži jsem koukala na net na úryvky a měla jsem pocit, že rozumím – ne všemu, ale rozumím… ach jo…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 16 lety

Ach jo

Je to děs – vůůůbec nerozumím :-( :oops: co tak člověk může dělat, aby to slyšel – už včera jsem marně přemýšlela, jestli ta slůvka tak komolí nebo je vůbec neznám. Při minulé soutěži jsem koukala na net na úryvky a měla jsem pocit, že rozumím – ne všemu, ale rozumím… ach jo…

Re: Ach jo

Nic si z toho nedělejte. :-) Když nerozumíte, chytíte se na otázky A.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.