Help for English

Výsledky soutěže o seriál ONE TREE HILL

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál ONE TREE HILL

 

Re: Re: Hm..

Skoda,ze jsi tu uprimnost neprojevil v prubehu souteze nebo pred ni.To se to potom priznava,kdyz je sasek v sapito!!:-].However,enjoy your prize!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 16 lety

Re: Re: Hm..

Skoda,ze jsi tu uprimnost neprojevil v prubehu souteze nebo pred ni.To se to potom priznava,kdyz je sasek v sapito!!:-].However,enjoy your prize!!

Re: Re: Re: Hm..

Této hádce moc nerozumím…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Hm..

Této hádce moc nerozumím…

Re: Re: Re: Re: Hm..

Já to chápu tak, že Gatuso obviňuje PS1, že OTH vyhrál neprávem a podvodem…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Hm..

Této hádce moc nerozumím…

Re: Re: Re: Re: Hm..

Přece nemůžu lidem zakazovat, aby se někoho zeptali či se poradili? Udělal by to přece každý, ne? Je jasné, že ne každý tu možnost má, ale jak jinak dělat zajímavé soutěže?

Osobně v tom nevidím podvod. Každý den si s tím dal stejnou práci jako ostatní, dokonce si dal takovou práci, aby ‚otravoval‘ nějakého rodilého mluvčího.

Samozřejmě v ideálním světě by to fungovalo tak, že by člověk musel odpovídat sám.

Pokud je někde vina, tak je na naší straně, že jsme takovou ‚blbou‘ soutěž udělali. Jako kdybychom udělali soutěž v překladu slovíček. Nelze přeci nijak omezit, aby si soutěžící slovíčka nenašli ve slovníku.

A z toho důvodu byly dvě kategorie – klasická otázková a potom tato novinka s nahrávkami.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 16 lety

Re: Re: Hm..

Skoda,ze jsi tu uprimnost neprojevil v prubehu souteze nebo pred ni.To se to potom priznava,kdyz je sasek v sapito!!:-].However,enjoy your prize!!

Re: Re: Re: Hm..

Mě se tento typ soutěže moc líbil a těším se na další. I když jsem někdy strávil mnoho času psaním odpovědí, vůbec mě to neodradilo :-) podobných komentářů bych si raději nevšímal

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sonička vložený před 16 lety

aaa

ja neveriiiim…da­kujeeeeem velmi sa tesim lebo ten serial som este nevidela ale podla toho co som o nom precitala musi byt super…dakujeeem :)

Re: aaa

jj je to fajn seriál, odešlu vám ho asi v pondělí, dříve se na poštu nedostanu.

gratulace

výhercům gratuluji a děkuju za super soutěž, hlavně u toho poslechu bych se místy měla docela červenat,no jo no, pořád je co zlepšovat :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví gowerka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sonička vložený před 16 lety

aaa

ja neveriiiim…da­kujeeeeem velmi sa tesim lebo ten serial som este nevidela ale podla toho co som o nom precitala musi byt super…dakujeeem :)

Re: aaa

no jasne, ze je to vyborny serial :-) nej, co znam :-) zatim jsem videla vsechny odvysilane dily :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Hm..

Mě se tento typ soutěže moc líbil a těším se na další. I když jsem někdy strávil mnoho času psaním odpovědí, vůbec mě to neodradilo :-) podobných komentářů bych si raději nevšímal

Re: Re: Re: Re: Hm..

Nepochopili jsme se.Me jde o to,ze pokud nekdo soutezi a otazky si nechava potvrzovat od rodileho mluvciho,jedna se proste o podvod.Kdyz budu psat test ve skole a necham si to zkonrolovat od nekoho a pak to odevzdam,taky to bude podvod i kdyz si s tim dal praci jako ostatni.Ale ti ostatni tu moznost treba nemeli.
Je me jasne ze Marek aspol. to neovlivni,ale proto pripadny vyherce by mel o tomto svem postupu pomlcet.Proto jsem na jeho prispevek odpovedel:Mlce­ti zlato.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 16 lety

Re: Re: Hm..

Skoda,ze jsi tu uprimnost neprojevil v prubehu souteze nebo pred ni.To se to potom priznava,kdyz je sasek v sapito!!:-].However,enjoy your prize!!

Re: Re: Re: Hm..

Tato soutěž mi opravdu zabrala přibližně stejně času jako ostatním. Každou nahrávku jsem poslouchal tak dluho, dokud jsem jí dokonale nerozuměl (obzvláště u té poslední jsem strávil hodně času). Pak jsem se několikrát obrátil na mého přítele z Anglie, aby mi potvrdil, že to mám správně (což jsem prakticky vždycky měl) A již u druhého poslechu jsem v komentáři pod článkem uvedl, že tento poslech je opravdu hodně obtížný a dosti nesrozumitelný, a tak jsem si nechal poradit od rodilého mluvčího. Tehdy se nad tím nikdo nepozastavil.

Pokud vím tak cílem této soutěže bylo správně přepsat deset zvukových náhravek do psané podoby, a to že jsem za účelem dosažení tohoto cíle použil všechny dostupné prostředky snad není podvodem. Srovnání se školním testem bych v tomto případě nepoužíval, protože v takovém případě pomoc od rodilého mluvčího jistě není dostupným prostředkem.

Chtěl bych také poděkovat panu Markovi za to, že mě podpořil. Doufám, že Vás tento můj malý „podvod“ a tato diskuze neodradí od dalších skvělých soutěží tohoto typu. Ještě jednou Vám děkuji za skvělou soutěž a přeji hodně zdaru a nadšení do dalších výborných článků, testů a soutěží.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Hm..

Tato soutěž mi opravdu zabrala přibližně stejně času jako ostatním. Každou nahrávku jsem poslouchal tak dluho, dokud jsem jí dokonale nerozuměl (obzvláště u té poslední jsem strávil hodně času). Pak jsem se několikrát obrátil na mého přítele z Anglie, aby mi potvrdil, že to mám správně (což jsem prakticky vždycky měl) A již u druhého poslechu jsem v komentáři pod článkem uvedl, že tento poslech je opravdu hodně obtížný a dosti nesrozumitelný, a tak jsem si nechal poradit od rodilého mluvčího. Tehdy se nad tím nikdo nepozastavil.

Pokud vím tak cílem této soutěže bylo správně přepsat deset zvukových náhravek do psané podoby, a to že jsem za účelem dosažení tohoto cíle použil všechny dostupné prostředky snad není podvodem. Srovnání se školním testem bych v tomto případě nepoužíval, protože v takovém případě pomoc od rodilého mluvčího jistě není dostupným prostředkem.

Chtěl bych také poděkovat panu Markovi za to, že mě podpořil. Doufám, že Vás tento můj malý „podvod“ a tato diskuze neodradí od dalších skvělých soutěží tohoto typu. Ještě jednou Vám děkuji za skvělou soutěž a přeji hodně zdaru a nadšení do dalších výborných článků, testů a soutěží.

Re: Re: Re: Re: Hm..

Samozrejme ze jste si dal s temi otazkami praci.Ale ve vysledku jste si nechal provest kontrolu,ktera Vam zarucila vyhru.Kdyby jste to neudelal,neprosel byste do slosovani.
Ja se jen pozastavuji nad tim,ze se s tim chlubite nebo zverejnujete.
Jsou proste veci ktere byste si mel nechat pro sebe.Pak ta vase vyhra v mych ocich nema hodnotu.
Ale sere pes.100 lidi 100 nazoru.Hez­ky den.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 16 lety

Re: Re: Re: Hm..

Tato soutěž mi opravdu zabrala přibližně stejně času jako ostatním. Každou nahrávku jsem poslouchal tak dluho, dokud jsem jí dokonale nerozuměl (obzvláště u té poslední jsem strávil hodně času). Pak jsem se několikrát obrátil na mého přítele z Anglie, aby mi potvrdil, že to mám správně (což jsem prakticky vždycky měl) A již u druhého poslechu jsem v komentáři pod článkem uvedl, že tento poslech je opravdu hodně obtížný a dosti nesrozumitelný, a tak jsem si nechal poradit od rodilého mluvčího. Tehdy se nad tím nikdo nepozastavil.

Pokud vím tak cílem této soutěže bylo správně přepsat deset zvukových náhravek do psané podoby, a to že jsem za účelem dosažení tohoto cíle použil všechny dostupné prostředky snad není podvodem. Srovnání se školním testem bych v tomto případě nepoužíval, protože v takovém případě pomoc od rodilého mluvčího jistě není dostupným prostředkem.

Chtěl bych také poděkovat panu Markovi za to, že mě podpořil. Doufám, že Vás tento můj malý „podvod“ a tato diskuze neodradí od dalších skvělých soutěží tohoto typu. Ještě jednou Vám děkuji za skvělou soutěž a přeji hodně zdaru a nadšení do dalších výborných článků, testů a soutěží.

Re: Re: Re: Re: Hm..

Výhru si nezaručil. Počítač mohl vylosovat jiné soutěžící se správnými odpověďmi, bylo jich myslím celkem 5.

Ostatní myslím že mohli taky udělat víc pro výhru, např. někdo si ani nepřekontroloval pravopis slov, byl by švindl najít si slovíčka ve slovníku, jak se správně píšou?

Dle mého názoru na té výhře nebylo nic černého či nespravedlivého. Mohl to udělat každý.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gowerka vložený před 16 lety

Re: aaa

no jasne, ze je to vyborny serial :-) nej, co znam :-) zatim jsem videla vsechny odvysilane dily :-)

Re: Re: aaa

To já ještě ne, čekám si, až šestá série vyjde v létě na DVD.

teaching practice

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví o materiálech (knize, webových stránkách,..), které by se daly použít při učitelské praxi na nižším gymnáziu (hry, úkoly, články, poslechy, motivace, apod.). Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od prusi vložený před 16 lety

teaching practice

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli někdo neví o materiálech (knize, webových stránkách,..), které by se daly použít při učitelské praxi na nižším gymnáziu (hry, úkoly, články, poslechy, motivace, apod.). Děkuji

Re: teaching practice

www.onestopenglish.com

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.