Help for English

Výsledky soutěže o seriál THE TUDORS

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál THE TUDORS

 

gratuluji Jaci

Gratuluji a tiše závidím :-D

Také se připojuji s gratulací vítězi. Přecijenom 145 zaslaných odpovědí(a určitě většina v pořádku) a jenom 1 může vyhrát – to je malá šance. Ale budu to zkoušet dál při dalších soutěžích, i když asi nikdy nevyhraju :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honzau vložený před 15 lety

Také se připojuji s gratulací vítězi. Přecijenom 145 zaslaných odpovědí(a určitě většina v pořádku) a jenom 1 může vyhrát – to je malá šance. Ale budu to zkoušet dál při dalších soutěžích, i když asi nikdy nevyhraju :-(

Re:

Nojo, bohužel jsme tentokrát měli výhru jen jednu. Příště se ale jistě polepšíme. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honzau vložený před 15 lety

Také se připojuji s gratulací vítězi. Přecijenom 145 zaslaných odpovědí(a určitě většina v pořádku) a jenom 1 může vyhrát – to je malá šance. Ale budu to zkoušet dál při dalších soutěžích, i když asi nikdy nevyhraju :-(

Re:

Jinak, tohle si Jaci jistě říkal taky. :-)

gratuluju Jaci, pořádně si výhru užij, je to o štěstí, no:)

Gratuluji :-D

Taky Gratuluji :-)

Také se připojuji ke gratulacím :-D První řadu Tudorovců jsem viděla v TV a hrozně se mi to líbilo. Takže ještě jednou gratuluji a tiše závidím :-D

tiez gratulujem … o to viac ze som to urcite nemohla vyhrat … a to nie len koli tomu ze nemam stastie v sutazi ale tie moje odpovede :oops: :oops: :oops: … no dajme tomu ze niektore boli dost priblizne :-D naslo by sa par ktore by urcite neboli uznane :D

Gratuluji! :-)

Gratuluju :-D

Gratuluji k vítězství. I když jsem sám nevyhrál (a ani s tím nepočítal), bylo zajímavé hledat odpovědi na jednotlivé otázka. Každý se při hledání dozvěděl jistě mnohem víc informací, než jen strohá fakta odpovědí. A také mu mnohem víc utkvěly v paměti. Super forma učení.

Congratulation

Gratuluji k vítězství. Jsem ráda, že jsem aspoň zodpověděla otázky. A jedeme dál… :-)

Re: Re:

Páni ? moc děkuji, já si to říkám až teprve teď a jsem šťastný jak blecha :-D Už jen proto, že tahle soutěž mne moc bavila, seriál jsem sledoval i v televizi. No, prostě je to super :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.