Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dorota74 vložený před 15 lety

5. otázka

Mám dotaz k 5.otázce. Je jedno v jaké sezóně soutěžních seriálů herci hráli nebo musí jít pouze o sezóny, o které se soutěží?

Re: 5. otázka

No, původně jsem to chtěl omezit jen na ty sezóny, které jsou v soutěži, ale napsáno to tam není, takže můžete napsat jakoukoliv. Ale bude dobré, když to nebude jen herec, který se tam mihnul v jedné epizodě.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Vejúúš...
Odkaz na příspěvek Příspěvek od dorota74 vložený před 15 lety

5. otázka

Mám dotaz k 5.otázce. Je jedno v jaké sezóně soutěžních seriálů herci hráli nebo musí jít pouze o sezóny, o které se soutěží?

Re: 5. otázka

Chtěla bych se zeptat jestli to musíme na každej seriál ty herci nebo stačí si vybrat třeba 3 seriáli a k tomu herci??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vejúúš... vložený před 15 lety

Re: 5. otázka

Chtěla bych se zeptat jestli to musíme na každej seriál ty herci nebo stačí si vybrat třeba 3 seriáli a k tomu herci??

Re: Re: 5. otázka

přečtěte si pořádně zadání, zdá se, že jste to nepochopil/a.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela Kossakowska vložený před 15 lety

Zdravím tvůrce těchto stránek a vřelý dík za tak úžasnou práci.Chtěla bych se zapojit do vaší soutěže,ale začínám až od 5 otázky.Jsem začátečník tak snad to nějak zvládnu :-)

Re:

Tak to byste moha ještě stihnout.je zde 15 otázek z 20. Ale musela byste opravdu každý den číhat jaká je otázka a odpovědět správněě.A ani jedna by Vám nesměla uniknout.(Projděte si ukončené soutěře,tady je hodně odpovědí a nápověd) a zkuste to. Naděje je to, co umírá jako poslední,

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Vista
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: 5. otázka

přečtěte si pořádně zadání, zdá se, že jste to nepochopil/a.

Re: Re: Re: 5. otázka

A muze to byt recurring character?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

Re: Re: Re: 5. otázka

A muze to byt recurring character?

Re: Re: Re: Re: 5. otázka

jistě, to ano.

wow

uau tak to nevim tu 6 otazku :))

Dnešní znělku jsem taky dala bez problémů, zato tu 4. otázku jsem nakonec tipla vylučovací metodou… tak se uvidí jak úspěšně :-)

no mi se teda právě ta dnešní nahrávka zdála úplně v pohodě, dokonce to byl hned první song, který jsem si náhodně pustila. Ve sluchátkách to jde fakt super slyšet a poznat.

Téma

Tak dneska se to dá poznat aj jakoby podle stylu tý hudby. díky tomu sem to měl hned na druhej pokus najitý.

Bol by problém dať aspoň dvojnásobný počet pixelov toho obrázku aby sa nejednalo o prieskum špendlíkových hlavičiek .?)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cree vložený před 15 lety

Bol by problém dať aspoň dvojnásobný počet pixelov toho obrázku aby sa nejednalo o prieskum špendlíkových hlavičiek .?)

Re:

přebaly DVD ve větším rozlišení si jistě snadno najdete na internetu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cree vložený před 15 lety

Bol by problém dať aspoň dvojnásobný počet pixelov toho obrázku aby sa nejednalo o prieskum špendlíkových hlavičiek .?)

Re:

A proč to zkoumáte na téhle stránce? :-D

hmm, kto sa veľa pýta veľa sa dozvie

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mummy vložený před 15 lety

Re:

A proč to zkoumáte na téhle stránce? :-D

Re: Re:

pretože som si to poriadne prečítal až teraz ,O)
>>> ospravedlňujem sa za OT a príliš veľa akcie na úkor rozmýšľania …

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.