Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

ACHjo

Nejspíš jsem prošvihla registraci, :-( taky bych soutěžila.

Proč se o tomhle užasném webu neví. Narazila jsem na něj náhodou a je to bomba.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SIMUSA vložený před 15 lety

ACHjo

Nejspíš jsem prošvihla registraci, :-( taky bych soutěžila.

Proč se o tomhle užasném webu neví. Narazila jsem na něj náhodou a je to bomba.

Re: ACHjo

Jak myslíte, že se o tomhle webu neví? 15000 lidí denně, to už mi nepřijde jako neznámý web.

Když jste ‚prošvihla‘ tuto soutěž, nevadí. Soutěže ještě budou. Před Vánoci ještě jedna veliká (informace již za několik málo dní) a jedna vánoční.

Jinak když se podíváte na ‚ukončené soutěže‘, budete mít trochu přehled o tom, o co se u nás běžně hraje…

:-D ale zase jste napovídal.
Dnešní otázka je hodně tšžká pro ty, kdo tyto seriály neznají.Vyhradím si na to neděli. Budu pátrat.

Jé a Vy slibujete. nebo je to fakt :shock: Před Vánocemi poslouchám Vaše písničky a že by i „Velká soutéž“? Jste čím dál lepčí. Děkuji za nové impulsy, s Vámi se člověk angličtiny jen tak nevzdá, a ani se nenudí. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Jé a Vy slibujete. nebo je to fakt :shock: Před Vánocemi poslouchám Vaše písničky a že by i „Velká soutéž“? Jste čím dál lepčí. Děkuji za nové impulsy, s Vámi se člověk angličtiny jen tak nevzdá, a ani se nenudí. :-D

Re:

Aha ale to je pro mladé Tak držím palečky aby to byl někdo z HFE.

Otázka 8

Nejlehčí otázka zatim:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re:

Aha ale to je pro mladé Tak držím palečky aby to byl někdo z HFE.

Re: Re:

co je jen pro mladé???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anetkaa vložený před 15 lety

Otázka 8

Nejlehčí otázka zatim:D

Re: Otázka 8

No, nemůže být každý den posvícení… Ale nebojte, nějakou těžkou tu ještě snad pro vás mít budu. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re:

co je jen pro mladé???

Re: Re: Re:

Jej, já jsem přečetla novou soutěž a špatně jsem ji zařadila, omlouvám se ale moje nadšení pro tenhle web se občas splete, tohle je reakce na novou soutěž a omylem jsem klikla do této.No,jsem z Vás celá popletená a s úžasem sleduji, co si zae vymyslíte. Jinak nebojte, tahle soutěž je moje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Otázka 8

No, nemůže být každý den posvícení… Ale nebojte, nějakou těžkou tu ještě snad pro vás mít budu. :-)

Re: Re: Otázka 8

No,no, to si myslíte, že zatím to bylo lehké? To byste nemusel napovídat :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Jej, já jsem přečetla novou soutěž a špatně jsem ji zařadila, omlouvám se ale moje nadšení pro tenhle web se občas splete, tohle je reakce na novou soutěž a omylem jsem klikla do této.No,jsem z Vás celá popletená a s úžasem sleduji, co si zae vymyslíte. Jinak nebojte, tahle soutěž je moje.

Re: Re: Re: Re:

Ta nová soutěž ale přeci není jen pro mladé! Vy byste na studijní pobyt do Anglie nejela? Je

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Jej, já jsem přečetla novou soutěž a špatně jsem ji zařadila, omlouvám se ale moje nadšení pro tenhle web se občas splete, tohle je reakce na novou soutěž a omylem jsem klikla do této.No,jsem z Vás celá popletená a s úžasem sleduji, co si zae vymyslíte. Jinak nebojte, tahle soutěž je moje.

Re: Re: Re: Re:

To myslíte vážně? Jasně že jela,ale…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Jej, já jsem přečetla novou soutěž a špatně jsem ji zařadila, omlouvám se ale moje nadšení pro tenhle web se občas splete, tohle je reakce na novou soutěž a omylem jsem klikla do této.No,jsem z Vás celá popletená a s úžasem sleduji, co si zae vymyslíte. Jinak nebojte, tahle soutěž je moje.

Re: Re: Re: Re:

Ale?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: Re: Otázka 8

No,no, to si myslíte, že zatím to bylo lehké? To byste nemusel napovídat :D

Re: Re: Re: Otázka 8

noo aj pre mna tato otazka prva ktoru nemusim nikde hladat :)vedela som si spievat tu zvucku aj dalej :)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví iva
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anetkaa vložený před 15 lety

Otázka 8

Nejlehčí otázka zatim:D

Re: Otázka 8

to já tedy dnes vůbec netuším…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.