Help for English

Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

 

Opravdu skvělý sitcom

Tenhle skvělý seriál mi už pár měsíců slouží jako skvělý studijní materiál. Mám zatím všechny díly co se vysílali na CBS v 720p s CZ a EN titulky. Načtu si do filmu oboje titulky a při dívání si vypisuji fráze a slovíčka.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 14 lety

Opravdu skvělý sitcom

Tenhle skvělý seriál mi už pár měsíců slouží jako skvělý studijní materiál. Mám zatím všechny díly co se vysílali na CBS v 720p s CZ a EN titulky. Načtu si do filmu oboje titulky a při dívání si vypisuji fráze a slovíčka.

Re: Opravdu skvělý sitcom

To jste šťastný člověk. Já ten seriál vůbec neznám. Takže se nebudu moci soutěže zúčastnit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 14 lety

Re: Opravdu skvělý sitcom

To jste šťastný člověk. Já ten seriál vůbec neznám. Takže se nebudu moci soutěže zúčastnit.

Re: Re: Opravdu skvělý sitcom

Jestli seriál neznáte, to vůbec neznamená, že nemůžete soutěžit. Soutěže jsou dělané tak, aby odpovědi mohli najít i ti, kteří seriál nikdy neviděli.

McKay má rozhodně pravdu, tento seriál stojí za účast a snahu ;)

Viděla jsem několik dílů a opět budu ráda soutěžit :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re: Opravdu skvělý sitcom

Jestli seriál neznáte, to vůbec neznamená, že nemůžete soutěžit. Soutěže jsou dělané tak, aby odpovědi mohli najít i ti, kteří seriál nikdy neviděli.

Re: Re: Re: Opravdu skvělý sitcom

Knock. Knock. Penny! Knock. Knock. Penny! Knock. Knock. Penny! :D

Super.

Super, o důvod víc abych se každý den věnoval angličtině. 8-)

super, sem zvědavá, co to bude =)

paráda, tohle je múj nejoblíbenější seriál, určitě budu soutěžit :-D

počet otázek

Jé, to je super! Hned si jdu dát upomínku, abych nezapomínala kontrolovat nové otázky :-) Můžu se zeptat, koluk bude otázek? Předpokládám, že 10 jako obvykle…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guenuche vložený před 14 lety

počet otázek

Jé, to je super! Hned si jdu dát upomínku, abych nezapomínala kontrolovat nové otázky :-) Můžu se zeptat, koluk bude otázek? Předpokládám, že 10 jako obvykle…

Re: počet otázek

Ano, deset.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: počet otázek

Ano, deset.

Re: Re: počet otázek

Děkuji – Sheldon je náš oblíbený společník. Když jsem o soutěži řekla manželovi, šel se zaregistrovat a prý jde soutěžit taky :-)

Re: Re: Re: Re: Opravdu skvělý sitcom

Knock. Knock. Sheldon! Knock. Knock. Sheldon! Knock. Knock. Sheldon! :D

Tak už zítra!

No, my co se rádi věnujeme aktivitám na Vašem webu a učíme se podle něho to teď budeme mít hodně náročné. :-D
Drobky od Lamanaie, vaření od Romana a teď i soutěž od Vás, máme se na co těšít.
A to nesmím opomenout našeho přítele Chada. :-D

jako s těma číslama jsem celkem na štíru, se seriálem mi nějak souvislost nedochází, dáte nějakou radu na výběr čísel/slov ?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.