Help for English

Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE BIG BANG THEORY na DVD

 

Ach, ach

naše oblíbené bingo. Tak tady budu mít ještě míň štěstí než obvykle :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

jako s těma číslama jsem celkem na štíru, se seriálem mi nějak souvislost nedochází, dáte nějakou radu na výběr čísel/slov ?

Re:

To je přeci jedno, prostě něco vyberte. Těmi čísly se prostě bude odpovídat na otázky. A pořadí otázek může být jakékoliv.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

To je přeci jedno, prostě něco vyberte. Těmi čísly se prostě bude odpovídat na otázky. A pořadí otázek může být jakékoliv.

Re: Re:

no to mi je jako jasné, spíš jde o to jestli mají všechny možnosti stejnou pravděpodobnost výběru anebo jestli u toho výběru musím přemýšlet, abych se snažil najít nejpravděpodobnější sedmimístnou kombinaci…?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

Re: Re:

no to mi je jako jasné, spíš jde o to jestli mají všechny možnosti stejnou pravděpodobnost výběru anebo jestli u toho výběru musím přemýšlet, abych se snažil najít nejpravděpodobnější sedmimístnou kombinaci…?

Re: Re: Re:

Ne, vůbec se u toho přemýšlet nemusí.

Re: Re: Re: počet otázek

No, jak vidíte, nakonec jsem zvolil jinou metodu. Ale třeba to vyjde na deset otázek tak jako tak. To se uvidí.

Přihláška

Bezva! Právě jsem se přihlásila. Dostanu nějaké „potvrzení“, že přihláška došla a že to funguje? Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 14 lety

Přihláška

Bezva! Právě jsem se přihlásila. Dostanu nějaké „potvrzení“, že přihláška došla a že to funguje? Díky.

Re: Přihláška

Ne, nedostanete. Pokud máte zprávu v odeslaných zprávách a příjemce zprávy jsem já, odešla.

Už se těším

Na tuto soutěž se doopravdy nemůžu dočkat!!

Ani já nesmím chybět :-D

seriál je dobrej, budu soutěžit ale radši bych Gilmorova děvčata.. :) nevíte někdo kde se dají sehnat v angličtině… ať hledám jak hledám, všude jenom české.. :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Aikidoka vložený před 14 lety

seriál je dobrej, budu soutěžit ale radši bych Gilmorova děvčata.. :) nevíte někdo kde se dají sehnat v angličtině… ať hledám jak hledám, všude jenom české.. :(

Re:

Musíte hledat na amazon.com

Já mám na polici všech sedm sérií. Jenže ono to dokonce všechno nevyšlo ani v Británii, jen prvních pár řad. Pokud je chcete všechny, musíte na americký Amazon. Stojí tam cca 20 dolarů (400 Kč) za jednu řadu. To je pěkná cena. I v ČR, až (jestli) to začnou prodávat na stánkách, byste za to dali podobně.

První otázka a netrefil jsem se. Když jsem vybíral 7 slov, odpověď na dnešní otázku jsem tam měl taky, ale váhal jsem tak dlouho, až jsem slovo vyškrtl :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

První otázka a netrefil jsem se. Když jsem vybíral 7 slov, odpověď na dnešní otázku jsem tam měl taky, ale váhal jsem tak dlouho, až jsem slovo vyškrtl :)

Re:

Tak to jsme dva :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

První otázka a netrefil jsem se. Když jsem vybíral 7 slov, odpověď na dnešní otázku jsem tam měl taky, ale váhal jsem tak dlouho, až jsem slovo vyškrtl :)

Re:

Já to mááááám :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

První otázka a netrefil jsem se. Když jsem vybíral 7 slov, odpověď na dnešní otázku jsem tam měl taky, ale váhal jsem tak dlouho, až jsem slovo vyškrtl :)

Re:

sákriš… já také vedle… no co budeme se řídit heslem první vyhrání z kapsy vyhání a zítra bude líp :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.