Help for English

Soutěž o seriál JOEY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál JOEY na DVD

 

achjo, kdybych nezmeškala druhou otázku, tak bych měla zatím všechny :-( takhle nevím :-(

hrdina

A já tušila že dnešní slovo bude a tak jsem ho schválně nenapsala. To bylo tak do očí bijící :-D říkala jsem si, – tohle bude určitě až na konci. NJ, ale přesto – 3/4 dobrá šance – chachá. to znám.
Ale že je to napínavé, to je fakt, ohrožuju HFE daleko po půlnoci a brzy zrána abych věděla.

ach jo :-D :-D :-D tak to tu budu sedet hodne dlouho, nez vyskrtam vsechny slovicka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

hrdina

A já tušila že dnešní slovo bude a tak jsem ho schválně nenapsala. To bylo tak do očí bijící :-D říkala jsem si, – tohle bude určitě až na konci. NJ, ale přesto – 3/4 dobrá šance – chachá. to znám.
Ale že je to napínavé, to je fakt, ohrožuju HFE daleko po půlnoci a brzy zrána abych věděla.

Re: hrdina

PŘESNĚ TAK !!!
Mně to taky přišlo „do očí bijící“, tak jsem si ho na tiket nedal :-D
Myslím, že u dalšího biga budu vybírat úplně náhodně…(!)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Re: hrdina

PŘESNĚ TAK !!!
Mně to taky přišlo „do očí bijící“, tak jsem si ho na tiket nedal :-D
Myslím, že u dalšího biga budu vybírat úplně náhodně…(!)

Re: Re: hrdina

Jóó a zrovna tak dneska – také jsem ji mršku měla původně vybranou a pak jsem ji přepsala. Takže stále – 3/5

1/5 :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Re: hrdina

PŘESNĚ TAK !!!
Mně to taky přišlo „do očí bijící“, tak jsem si ho na tiket nedal :-D
Myslím, že u dalšího biga budu vybírat úplně náhodně…(!)

Re: Re: hrdina

U příštího binga to můžu vybrat já a můžete mě psychologicky rozebrat a hádat, jaké ve mě fungují myšlenkové pochody… Dobrý nápad. Ale až příště. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: hrdina

U příštího binga to můžu vybrat já a můžete mě psychologicky rozebrat a hádat, jaké ve mě fungují myšlenkové pochody… Dobrý nápad. Ale až příště. :-)

Re: Re: Re: hrdina

Ano, ano!
Já jsem rozhodně za!!!
:-D

bami

Hm, ale pravděpodobnost, že se v dalším kole trefím se mi zvyšuje, zatímco vám, co už máte hodně slov se snižuje. :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bami vložený před 14 lety

bami

Hm, ale pravděpodobnost, že se v dalším kole trefím se mi zvyšuje, zatímco vám, co už máte hodně slov se snižuje. :?

Re: bami

:)
Odkaz na příspěvek Příspěvek od bami vložený před 14 lety

bami

Hm, ale pravděpodobnost, že se v dalším kole trefím se mi zvyšuje, zatímco vám, co už máte hodně slov se snižuje. :?

Re: bami

Přesně tak, dneska 4. zásah a mám dojem, že favority jsem vybrala a teď budu čekat. Jak si tak ten svůj tiket prohlížím, tak si říkám, proboha proč jsem to tak blbě vybrala :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bami vložený před 14 lety

bami

Hm, ale pravděpodobnost, že se v dalším kole trefím se mi zvyšuje, zatímco vám, co už máte hodně slov se snižuje. :?

Re: bami

jj, teď dva dny nemám nic :D

:-( Tak máte o jednoho soupeře méně. Právě jsem zjistila, že jsem na tiket napsala 8 ! odpovědí místo 7. Takže vypadávám ze hry ale budu napnutá, kdo vyhraje, Škoda, i dnešní odpověď na otázku mám, takže 5 ovšem z 8. Nj špatně jsem to opsala. TAk držím pěsti vám ostatním.

1/7 aspiruji na rekord :-D

Zatím čtyři správně, jsem zvědavý jak to nakonec dopadne :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.