Help for English

Soutěž o anglické čaje

Komentáře k článku: Soutěž o anglické čaje

 

Tak odesláno. Asi si půjdu udělat čaj :-)

Hotovo a teraz uz len netrpezlivo cakat :-)

Když jsem si četl poslední otázku, tak se mi při slově teabag vybavil ten úchyl z Prison Break (T-Bag) :-)

Re: Re:

Takže v úterý… :-)))

ja som si pri slove teabag predstavila tiez nieco uplne ine- tu to ludia dost casto pouzivaju na pomenovanie gayov :oops:

A je to, už na tom nic nezměním… tak jsem tak přemýšlel kolik lidí soutěží… 5500 otevření této stránky, každý musí minimálně 7× tj 785 lidí, ale řada jich to otevřela mnohem víckrát a řada lidí taky nesoutěží a jenom si to prohlédla… tipoval bych 200 soutěžících… :-D Uzavřu sázku na počet soutěžících, ale čaje z 1.ceny kterou vyhraji nevsázím… ty jsem si tvrdě odpracoval… :-D :-D Co hodíte do placu? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 14 lety

A je to, už na tom nic nezměním… tak jsem tak přemýšlel kolik lidí soutěží… 5500 otevření této stránky, každý musí minimálně 7× tj 785 lidí, ale řada jich to otevřela mnohem víckrát a řada lidí taky nesoutěží a jenom si to prohlédla… tipoval bych 200 soutěžících… :-D Uzavřu sázku na počet soutěžících, ale čaje z 1.ceny kterou vyhraji nevsázím… ty jsem si tvrdě odpracoval… :-D :-D Co hodíte do placu? :-D

Re:

Jo, kolem 200 by to možná mohlo být. Čas je do zítřejší půlnoci. Uvidíme. :-)

Zatím jsem dostal odpovědí necelých 100.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re:

Jo, kolem 200 by to možná mohlo být. Čas je do zítřejší půlnoci. Uvidíme. :-)

Zatím jsem dostal odpovědí necelých 100.

Re: Re:

Zitra, ale už bude asi méně lidí, jednak je pondělí a každej se na konec těšil. Takže já bych řekla 158.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re:

Zitra, ale už bude asi méně lidí, jednak je pondělí a každej se na konec těšil. Takže já bych řekla 158.

Re: Re: Re:

Myslim 158 soutěžících :-).

To Lioness: Ty máš nějaký vztah k policii? Jinak si těch 158 neumím vysvětlit… :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 14 lety

To Lioness: Ty máš nějaký vztah k policii? Jinak si těch 158 neumím vysvětlit… :-D :-D

Re:

Jakákoliv shoda s čísly telefonními či jinými je čistě náhodna. :-)

Proto jsem taky doplnila, že myslím soutěžící. :-D Původně jsem chtěla dát 159, ale pak jsem jednoho soutěžícího ubrala. :-)

No ale v tom případě já budu ta 159, protože se tu ještě trápím s překladem, zatím vůbec nevím, na co se to Roman ptá u ot.7 :-D
Takže to vidím, že odpovědi pošlu za 5 min. 12. Ještě, že je to do zítřka.
Ale už jsem se o čaji hodně dozvěděla. :-D

mame sancu :-)

Vsetci sa tu tesime na vysledky, kazdy druhy suverenne tvrdi, ze to jednoducho vyhra :-D ale predstavte si to utrpenie, co preziva p. Svozilek… Chuda, pozna vsetky odpovede a nemoze sa zucastnit :-) Tolke obety si tento web vyzaduje… ach jo. Dakujemeee :-)

Já mám zase problém s otázkou č. 10. Nevím, jestli nebudu odpovídat úplně na něco jiného, ale zkusím to, třeba to bude dobře

Je to pěkně těžká soutěž, teda pro mě. u dvou otázek vůbec netuším, „co tím chtěl básník říci“.
Ha, jednu jsem odhalila, tak ještě jednu – to ale neznamená, že jsem si jistá správností odpovědí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.