Help for English

Velká seriálová soutěž 2010

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010

 

yay nakoniec to bolo uplne lahke, som myslela ze budem potrebovat klud a vymedzit si na to kopu casu, a nakoniec ked sa clovek na to zadiva tak mu to hned docvakne, ktore je ktory serial:).......a jupiiii zajtra posledna otazka:)

První otázka

Tak nad první otázkou jsem doteď strávil snad několik hodin (pořád dokola si to kontroluju) a stejně si nejsem jistý jestli to budu mít dobře…Kdyby takové byly všechny otázky, tak se asi ani nevyspím!! :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 14 lety

První otázka

Tak nad první otázkou jsem doteď strávil snad několik hodin (pořád dokola si to kontroluju) a stejně si nejsem jistý jestli to budu mít dobře…Kdyby takové byly všechny otázky, tak se asi ani nevyspím!! :)

Re: První otázka

První otázka byla tzv. „odrazovací zabiják“ ! :-)
Ostatní byly už jen lehčí a lehčí i když vždy jsem se nejprve pořádně leknul…!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Re: První otázka

První otázka byla tzv. „odrazovací zabiják“ ! :-)
Ostatní byly už jen lehčí a lehčí i když vždy jsem se nejprve pořádně leknul…!

Re: Re: První otázka

hehe presne, clovek sa najprv zlakol a potom hmmm ved to je uplne lahke:)…takze ked sa to postupne tak zjednodusuje zajtra to schvalne zabije totalne tazkou, aky zaciatok taky koniec:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MonasMoon vložený před 14 lety

Re: Re: První otázka

hehe presne, clovek sa najprv zlakol a potom hmmm ved to je uplne lahke:)…takze ked sa to postupne tak zjednodusuje zajtra to schvalne zabije totalne tazkou, aky zaciatok taky koniec:)

Re: Re: Re: První otázka

Marek dnes 9:01: „Nene, poslední bude jednoduchá.“
Tak snad…

No mě to asi netrkne, jsem zracená. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od botkas vložený před 14 lety

No mě to asi netrkne, jsem zracená. :-(

Re:

ztracená :-)

Tak prvních 10 minut jsem vůbec nevěděla, o co jde. Ale Vista mě nakopla. Už jsem na to přišla taky, ale že by to byla ta nejlehčí otázka, to bych neřekla. Ale rozhodně lepší než počty. Super konec.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mandy28 vložený před 14 lety

Tak prvních 10 minut jsem vůbec nevěděla, o co jde. Ale Vista mě nakopla. Už jsem na to přišla taky, ale že by to byla ta nejlehčí otázka, to bych neřekla. Ale rozhodně lepší než počty. Super konec.

Re:

Jo, taky už mě to konečně napadlo. Ale dalo mi to, z hlavy se mi kouřilo… :o)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od botkas vložený před 14 lety

Re:

Jo, taky už mě to konečně napadlo. Ale dalo mi to, z hlavy se mi kouřilo… :o)

Re: Re:

Tak a je to odeslané. A teď děj se vůle… :-)

tak mňa nič nenapadá, čo by mohla znamenať tá posledná otázka…aaach :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vanilla vložený před 14 lety

tak mňa nič nenapadá, čo by mohla znamenať tá posledná otázka…aaach :(

Re:

a ze lahke … ah ak to zistim tak sa budem asi za hlavu chytat … ale teraz vazne neviem :-/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 14 lety

Re:

a ze lahke … ah ak to zistim tak sa budem asi za hlavu chytat … ale teraz vazne neviem :-/

Re: Re:

ja už som na to prišla, naozaj to nie je ťažké:))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vanilla vložený před 14 lety

Re: Re:

ja už som na to prišla, naozaj to nie je ťažké:))

Re: Re: Re:

nie je to tazke … myslela som si ze to bude to … ale ked bola avizovana lahka otazka tak ma to zmiatlo :-D … inak uz POSLANE :-)

tak tomu říkám otázka na rozloučení se soutěží – opravdu finále :-D . Děkuji za tak nápadité otázky, přestože seriály moc nemusím (jen ty anglické a jen někdy), tak bylo zajímavé se účastnit :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.