Help for English

TV-Shows.cz - seriály v angličtině

Komentáře k článku: TV-Shows.cz - seriály v angličtině

 

Proč?

Proč se moje odpověď schovává pod nevhodnými komentáři? Nic nevhodného na britských seriálech nevidím… :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 13 lety

Proč?

Proč se moje odpověď schovává pod nevhodnými komentáři? Nic nevhodného na britských seriálech nevidím… :shock:

Re: Proč?

Nikde jsem nanašel žádný Váš komentář, který by byl označen jako nevhodný. Pokud jste reagovala na komentář, který byl označen jako nevhodný, potom se Vaše reakce nezobrazí.

Důvodů proč se nezobrazí komentář může být spousta (nemůžeme to posuzovat jen podle textu komentáře), blíže o tom najdete v článku Komentáře k článkům: h4e.cz/2007040601

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 13 lety

Re: Proč?

Nikde jsem nanašel žádný Váš komentář, který by byl označen jako nevhodný. Pokud jste reagovala na komentář, který byl označen jako nevhodný, potom se Vaše reakce nezobrazí.

Důvodů proč se nezobrazí komentář může být spousta (nemůžeme to posuzovat jen podle textu komentáře), blíže o tom najdete v článku Komentáře k článkům: h4e.cz/2007040601

Re: Re: Proč?

Teď, když přibyl další komentář se mi už zobrazuje OK… Asi to bude spíš prohlížečem. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrus vložený před 13 lety

Ještě bych měl dotaz. Když si najednou objednám více sérií třeba Přátel, je možné mi je zaslat najednou za jedno poštovné? :-)

Re:

Samozřejmě. Poštovné počítáme na celý balík.

Tudorovci

Dobrý den,
chtěla bych si objednat seriál Tudorovci. Můžete mi někdo poradit, jestli je to seriál i pro úroveń tak A2-B1? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hele1 vložený před 13 lety

Tudorovci

Dobrý den,
chtěla bych si objednat seriál Tudorovci. Můžete mi někdo poradit, jestli je to seriál i pro úroveń tak A2-B1? Díky

Re: Tudorovci

Dobrý den, myslím, že na úrovni B1 už by to neměl být větší problém. Nebudete asi rozumět všemu, ale o to nejde.

Guest Book

Založení tohoto e-shopu je výborný a v ČR unikátní počin, thumb up :) Ještě by podle mě nebylo špatné přidat návštěvní knihu, kam by zákazníci mohli psát, jak jsou spokojeni :) A myslím, že byste obdrželi jen samé kladné komentáře.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.