Help for English

TV-Shows.cz - seriály v angličtině

Komentáře k článku: TV-Shows.cz - seriály v angličtině

 

bezva

bezva nápad, přes prázdniny jsem sledovala How I met your mother, takže seriál je určitě na angličtinu bezvadná věc. Jestli si můžu něco přát, tak nějaké fantasy a pohádky nebo dokumenty :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Sarka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Těthalka vložený před 13 lety

Re: Re: Dobrý

A proč by to nemohlo fungovat? Osobně nakupuju na Amazonu, ale ceny, které nabízí tenhle e-shop, odpovídají nabídce, kterou má britský Amazon. Dokonce mi přijde, že by mi to tady vyšlo o pár kaček levněji (minimálně na poštovném). A počeštěné verze těchhle seriálů, které nabízejí české obchody, jsou o hodně dražší a nemají anglické titulky.
A rozhodně je legálnější nakupovat než stahovat.

Re: Re: Re: Dobrý

PRESNE TAK!

Výborný nápad! Sice jsem si svůj oblíbený seriál (Friends) už koupila přes Amazon, aspoň jsem si vyzkoušela objednávat ze zahraničí. :-)

My family

Bude také k dostání My family?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tom3m vložený před 13 lety

My family

Bude také k dostání My family?

Re: My family

Můžeme sehnat balení se sezónami 1–5 (cena 1100 Kč), nebo jen první sezónu (za 320 Kč). Dodání během cca 1–2 týdnů. Kdyžtak napište na info@tv-shows.cz. Cena se může měnit, uvedené ceny by byly při objednání dnes.

:-)

I když už to skoro nepotřebuju, myslím, že by tam mohly být i české titulky. Přeci jenom sem chodí i začátečníci a méně pokročilí, kteří tomu nebudou moc rozumnět. Jinak je to ale vynikající nápad. Asi si koupím přátelé. 320 Kč za sérii je úžasná cena, když normálně v obchodě to neseženete pod 1000 Kč. Tam je sice i český dabing, ale i tak je to neskutečně předražené. Takže díky a palec nahoru! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrus vložený před 13 lety
:-)

I když už to skoro nepotřebuju, myslím, že by tam mohly být i české titulky. Přeci jenom sem chodí i začátečníci a méně pokročilí, kteří tomu nebudou moc rozumnět. Jinak je to ale vynikající nápad. Asi si koupím přátelé. 320 Kč za sérii je úžasná cena, když normálně v obchodě to neseženete pod 1000 Kč. Tam je sice i český dabing, ale i tak je to neskutečně předražené. Takže díky a palec nahoru! :-)

Re: :-)

České titulky mají tu nevýhodu, že člověk zapomene, že je to anglicky a jen čte a čte… a vlastně angličtina je zcela bokem. Více viz článek o tom, jak se učit s televizními seriály.

I méně pokročilí si brzy na angličtinu v seriálech zvyknou… anglické titulky moc pomáhají. Sice možná nebudete rozumět každému slovu, ale budete v kontaktu s angličtinu mluvenou i psanou… a brzy zjistíte, že si můžete užít skvělý seriál zcela bez pomoci češtiny.

Re: Re: Re: Dobrý

souhlasím, je k vzteku, když česky vydavatel u titulu nenechá AJ titulky… myslím, že je to prima nápad

Re:

ja na koukám s titulkama a nemůžu říct, že bych kvůli tomu „neslyšela“ mluvenou AJ

Re: Re:

souhlasím, je to zhruba moje úroveň a nemám s tím žádný větší problém

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: :-)

České titulky mají tu nevýhodu, že člověk zapomene, že je to anglicky a jen čte a čte… a vlastně angličtina je zcela bokem. Více viz článek o tom, jak se učit s televizními seriály.

I méně pokročilí si brzy na angličtinu v seriálech zvyknou… anglické titulky moc pomáhají. Sice možná nebudete rozumět každému slovu, ale budete v kontaktu s angličtinu mluvenou i psanou… a brzy zjistíte, že si můžete užít skvělý seriál zcela bez pomoci češtiny.

Re: Re: :-)

jediný problém pak je, že děti na mě koukají jak na macechu, protože oni mají ten seriál taky rádi a čeština tam prostě není… a nějaké filmy mám 2×, protože český vydavatel tam nenechal angličtinu a mě na to v češtině nebaví koukat…

Re: Re: :-)

Máte pravdu. Dřív jsem si to neuvědomoval, ale když nad tím přemýšlím, tak člověk opravdu jen čte, když tam má české titulky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrus vložený před 13 lety

Re: Re: :-)

Máte pravdu. Dřív jsem si to neuvědomoval, ale když nad tím přemýšlím, tak člověk opravdu jen čte, když tam má české titulky.

Re: Re: Re: :-)

Nejen české. :-)
Když mám i anglické titulky, tak jen čtu a když nestačím přečíst netuším o čem je řeč, protože to mluvené už nevnímám.

Re: Re: Re: Re: :-)

To chce trochu cviku… zvyknete si a půjde to samo. :-)

Ještě bych měl dotaz. Když si najednou objednám více sérií třeba Přátel, je možné mi je zaslat najednou za jedno poštovné? :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.