Help for English

Cvičení x Testy

 

Všimla jsem si, že v sekci „Garamatika“ jsou některá cvičení na procvičení / otestování znalostí nazvána CVIČENÍ a některá TESTY.
Zajímalo by mě, je-li v tom nějaký prvoplánový rozdíl. Samotnou mě na první pohled nic nenapadá.
Díky

Cvičení jsou většinou spíše na procvičování nějakého jednoho jevu, ne vždy je tam stoprocentně dané správné a špatné odpovědi… Testy oproti tomu se snažím dělat jednoznačně, bývají zaměřené na více jevů zároveň…

Ale asi ne vždy to tak stoprocentně platí. Ale obecně můžu říct, že cvičení píšu s tím, aby si to člověk procvičil, a testy s tím, aby se člověk otestoval. Někdy je ale asi ta linie mezi nimi tenká a někdy není patrná vůbec… kromě té ikonky.

Takže: procházet všechno hlava-nehlava, to nám nemůže uškodit… :-)
Díky.

Určitě. Hlava nehlava… ale pozor na bolesti hlavy z dlouhého zírání do obrazovky.

Ale to bolení hlavy za to celkem stojí. :-) Aspoň se naučíme něco nového.

… protože to všechno tady má HLAVU A PATU ! :-D

Sem se musím přidat! Já si hodlám přes léto zopáknout ,co jsem se naučila a tak si testíky projdu hezky systematicky. Už jsem začala. Jak jsem napsala už někde, jsou zde výborné i komentáře, ze kterých se dozvím další detaily k látce a rozšíření. A pane Víte, bolení hlavy z Vašich stránek ROZHODNĚ nehrozí.Spíše naopak , Jste jako droga, kterou si musím každý den několikrát naservírovat. Nestačím znovu a znovu žasnout, jak je to tu skvělé. Škoda, že musím občas přerušit to moje zírání a jít taky do práce. :-D

DROGA – to je to správné slovo !!!
Asi budu mít absťák na dovolené. :shock:

Tak to je milé. Já jsem ale taky závislák. :-)

No vy si vzdálení se z „místa činu“ někam na dovolenou bez internetu už VŮBEC nemůžete dovolit, ač byste si zasloužil.
(samozřejmě pokus o vtip) 8-)

:-D

Mě spíš dostal dnešní komentář, kde dotyčná psala, že je jí líto, že se o prázdninách neobjevuje tolik nových článků… A to jsem vynechal zatím jen včerejší příspěvek (mali byste vidět náš byt, je totálně vyklizený a vybouraný…). Předvčírem jsem po celý den (tedy ve chvilkách, co mi zbyly) vyhodnocoval soutěž o DVD a den předtím díky Kellymu z USA přibyly tři články najednou.

Nebo asi před půl rokem, když tři dny nepřibyl článek někdo psal, že ‚to tu v poslední době nějak vázne‘. :-)

Nojono, můžu si za to sám…

Ano, hodně jste si nás rozmazlil, ale je to tím, že Vaše články a všechno co sem vkládáte je tak zajímavé a krásně zpracované a jak sám píšete, těch témat je tolik… Ale zase je čas projít si spoustu věcí, které jsem ještě neprostudovala, přečíst si komentáře, to zabere spoustu času. Vrátit se k opakování, a vy také potřebujete pauzu. Váš byt si umím představit, sama se chystám na inovaci jednoho pokoje a už teď se hrozím. Takže mnoho zdaru, ať se daří!

Jjj, na ten komentar typu: „dosla vam energie? Nejak to tu posledni dobou vazne“ si taky vzpominam. Popravde receno vzdycky kdyz na mam blbou naladu tak si na tudle pamatnou vetu vzpomenu a musim se zacit smat… :-D

Já teď budu 2 týdny pryč (Francie a Alpy), sice se těším, ale nevím jak to přežiju bez HFE :shock: Aspoň budu mít co pročítat když se vrátím, na to se už těším IN LOVE

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.