Help for English

Malá otázka

 

Ahoj, pri precvičovaní slovíčok mi slovíčko program nechce prečítať, prečíta texty, básničky, pesničky, ale slovíčka nie… je to chyba z mojej strany alebo je to tak proste nastavené?

Zkuste přeinstalovat FLASH PLAYER, nic jiného mě nenapadá. Jdou vám přehrávat věty v článcích Angličtina pro začátečníky?

kedy sa dava had been kedy, has been, kedy was a co znamena spojenie I was been ????

had been – předminulý čas (viz článek „Předminulý čas“)
has been – předpřítomný čas (viz článek „Předpřítomný čas“)
was – minulý čas (viz článek „Minulý čas prostý“
was been – nepřijde mi to správně. Maximálně she was being by šlo…

tieto vsetky veci viem chcela som nieco ine a to was been je na 100% spravne zijem v Anglicku a toto som nielen pocula ale aj videla napisane .

A to was been je v jaké souvislosti?

WAS BEEN je nesmysl. Byl by to trpný rod slovesa BE v min. čase a něco takového prostě nejde. :-)

Jedno CD album se jmenuje: Lasterday I Was Been Bad
Ale nevím, co to znamená.

Podobných nesmyslů se ze slov dá setavit spousta. :-)

Si říkám, že by to byla úplná blbost… ale když říkala, že to viděla napsané, tak mě to zmátlo :-D

Já už viděl napsaných TOLIK nesmyslů… :-)

ale ja som to vazne videla napisane preto som sa nato aj pytala lebo sa mi to zdalo ako blbost ale McKay ma pravdu take cd s takym nazvom naozaj je.tak je to len blbost??

Jednoznačně :-D

taky si všímejte, KDE je to napsané a KDO to napsal. Neznamená to, že když je to někde napsané, tak to musí být správně.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.