Help for English

předložka on ve slovníčku

 

Chtěla bych se zeptat, proč ve slovníčku není výklad u předložky on?
Mimochodem jsem až dnes přišla na to, jak dobře používat slovnk na hlavní stránce. A já si vždycky, když jsem hledala slovo, klikla na slovníček z LL, anebo na vyhledat. Možná by bylo na čase, abyste vydal uživatelskou příručku i pro tento web. :-D Kdoví, co překvapení tu ještě je.

Dobrý nápad.
Ale je fakt, že by se někdy člověk až divil, kolik lidí o našich vychytaných funkcích neví… např. to, že u některých testů je vysvětlení odpovědí při přejetí ukazatelem myši přes barevcnou ikonku, nebo to, že funguje dvojklikový slovníček…

Překlad slova vyvolaný přes dvojklik na něm je fajn, nicméně při každém psaní příspěvku, jako je třeba tento, si říkám, zda by tuto vlastnost šlo „deaktivovat“ pro textová pole (textarea). Totiž když se v psaní příspěvku upíšu a pak chci svůj překlep opravit, jsem zvyklý slovo označit právě dvojklikem a napsat jej celé znovu (píšu obstojně rychle všemi deseti, takže to vyjde rychleji než se snažit trefovat na konkrétní špatné písmeno a opravit pouze jej).
No a právě že v tom případě dvojkliku při editaci textu se slovník aktivuje také, a to naprosto zbytečně (neboť přeci většinou píšu česky a to význam použitých slov obvykle znám :-) ).
Ovšem pokud by to mělo být nějak technologicky náročné, tak zase až tolik mi to nevadí. To jen že jste zmínil to téma překladu slova vyvolaný přes dvojklik…

Taky mě to někdy vytáčí. :-)

Dobrý den,
zajímá mne, jestli nemůžete poradit ohledně lektrorských kurzů aj v Praze,nebo nějaké školení vhodné pro začínající lektory Angličtiny

předem děkuji :-)

To nevím, sry.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.