Help for English

Článek na přání

 

určitě dobrý nápad.

Mně by se spíše šikl článek rozdílu mezi all, every, both, a each.

A co tak clanok o konjunktive a jeho pouzivani? Myslim ze na HFE ziadny taky clanok nie je.

KONJUNKTIV ve všech možných podobách mám na seznamu…

Já bych uvítal články o idiomech. Mám na mysli např. tématický okruh rodina a k ní různé idiomy s obrázky (tak jak máte okruhy slovní zásoby).Dík

Ja bych byl vdecny za clanek (slovni zasobu) kolem sportu basketbal, basebal a americky fotbal…vzdycky kdyz se ve filmech mluvi jak dopadly vcerejsi zapasy a nekdy se moc nechyam :-) Myslim, ze by to bylo dost uzitecne. Dik

myslel jsem tim nazvy casti vystroje, neco kolem pravidel a pak slova specificke pro ten urcity sport(napr. v basketbale rebound, dunk atd.)

Jo to je fakt. Kdybych já ale nebyl takový sportovní antitalent. Ale myslím, že bych věděl o někom, kdo by mohl zpracovat fotbal.

pokud byste měli zájem o plavání … :-D
Take your marks
100m freestyle
100m breast(stroke) – ten teda obzvlášť nemusím
100m butter/fly(stroke)
100m backstroke
400/200m medley

:-)

:-) lepsi by byly ty popularni americke…o plavani se tak moc americanu asi nebavi..ale dik

no, plavání je spíše typicky australský sport (a to dost, i více jak fotbal)… ale i v AME se rozhodně plaváním nepohrdá… ale baseball je určitě sledovanější :-) Home-run :-D

Dobrý den, jsem fanynka Vašeho webu. Studuji rozšiř. studium aj pro 1. stupeň na PF. Chtěla bych se zeptat, zda neznáte odkaz na stránky, kde bych našla slovní zásobu do didaktiky. S tímto předmětem mám potíže. Děkuji.

Tím myslíte slovíčka jako např. AIMS, OBJECTIVES, DIDACTICS, METHODOLOGY, APPROACH nebo co?

přesně tak, vystihl jste to přesně.

Mno, nevím, to jsem jen vyspal, co jsem si vybavil z hodin metodiky. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.